Sveiki būdai, kaip elgtis su konfliktu su savo bridesmaidais


Fotografija: Lauren Werkheiser Photography

Nors jūsų vestuvės bus viena iš laimingiausių jūsų gyvenimo dienų, ji taip pat gali būti labiausiai įtempta. Tą patį galima pasakyti apie mėnesius, vedančius iki didžiosios dienos, ir su sunkiais bridesmaidais - tiek planuojant, tiek vestuvių dieną - tik dar labiau pablogėja. Prieš prarasdami savo atvėsti vieną iš savo palydovų, patikrinkite naudingus patarimus, kaip elgtis su konfliktu, kaip profesionalas.

Susiję: Kaip elgtis su negailestinga pamergė

 

Iš pradžių išnagrinėkite savo jausmus

Ar jūs apgailestaujate, kad iš tikrųjų visa tai yra didelis sandoris? Ar tai būtų kažkas, ką galite paleisti, kad išvengtumėte konfliktų? Kartais problema jums yra tik asmeninė. Nors jūsų bridesmaids myli ir dievina jus, jie ne galvoja apie detales tiek, kiek jūs esate, todėl jie negali suprasti, kad tai, ką jie sakė ar padarė, jums pakenkė. Pagalvokite, kodėl jaučiatės tokiu būdu. Jei vis dar manote, kad tai yra problema po 24 valandų, pasikalbėkite su savo tarnaitė apie savo sužeistus jausmus.

Apsvarstykite kitą pusę

Pabandykite būti mąstantiems apie kito asmens jausmus ir emocijas ir suteikti savo draugui naudos iš abejonių prieš perdegdami. Vienas iš jūsų bridesmaids gali nežinojo, kaip svarbu jums, kad ji padaryti jį į savo trečiosios suknelė montavimo, arba kad jums tikrai reikia visiems padėti pakavimo į pasveikinimo krepšiai. Jei manote, kad jos pusė ir vis dar jaučiasi susižavėjusi, kalbėkite apie problemą su savo draugu sveiku būdu. Svarbiausia yra būti tvirtas, bet vis dar švelnus.

Bendrauti

Geriausias būdas išspręsti konfliktą yra kalbėti apie tai. Pateikite faktus ir kalbėkite apie sprendimus, o ne pasyviai agresyviai, kad jūsų pyktis būtų žinomas. Ar turite nuotaką, kuris vis dar nepirko savo suknelės? Pakalbėkite apie tai, kaip ji jaučiasi ir būkite mandagūs, kai klausiate, kada bus pirkimas. Kreipdamiesi į pokalbį su savo bokso pirštinėmis, kita šalis taps tik kraštu. Dienos pabaigoje tai yra kažkas, kas yra pakankamai svarbi, kad galėtumėte būti įtraukta į vestuves. Laikykitės skirtumų taip, kad parodytų, koks ypatingas šis ryšys yra jums.