Kaip gauti pasą prieš savo medaus mėnesį


Fotografija: Bryan Gardner

Planuodami savo medaus mėnesį, taip įdomu, bet rūpintis visa logistine informacija yra šiek tiek mažiau įdomi nei svajoti apie balto smėlio paplūdimį, kur netrukus galėsite atsipalaiduoti su savo būsimuoju vyru ar žmona. Priklausomai nuo jūsų pageidaujamos medaus mėnesio paskirties, viena iš tokių detalių gali būti pasas (arba bent jau atnaujinti jau turimą). Jei keliaujate į bet kurią vietą, esančią už Jungtinių Valstijų ribų, nepamirškite, kad Havajai ir Aliaska yra JAV dalis! - tada jums reikės galiojančio paso, atitinkančio jūsų kelionės tikslo reikalavimus (kai kurios šalys reikalauja, kad jūsų pasas būtų galioja mažiausiai tris ar šešis mėnesius nuo jūsų sugrįžimo datos). Ar ne? Nereikia nerimauti. Čia pateikiamas žingsnis po žingsnio vadovas, kuriame tiksliai paaiškinama, kaip laiku gauti pasą savo naujai išvykusiai kelionei. Geros kelionės!

Susiję: Nepamirštami medaus mėnesio tikslai

Duokite sau pakankamai laiko.

Net ir mūsų šiuolaikiniame sparčiojo interneto ir greito užsakymo pajėgumų pasaulyje paso skaičiavimas vis dar užima laiko. Rekomenduojama suteikti sau mažiausiai šešias savaites nuo pirmojo prašymo išduoti leidimą pasitraukimo iki išvykimo datos, nes tai yra reguliarios paslaugos laikotarpis, kuris kainuoja 145 USD. Jei dirbate su mažiau laiko ir reikia greičiau, galite pasirinkti greitą paslaugą, kuri yra apie dvi savaites, tačiau tikisi, kad išleisite papildomą 60 JAV dolerių už bendrą sumą - 205 USD. Jei jūsų biudžetas yra griežtas, įsitikinkite, kad suteikiate sau daug laiko.

Nuspręskite, kurį pavadinimą naudosite.

Tai yra raktas - ypač nuotakos, norinčios pakeisti savo vardą po vestuvių. „Jei jūs gausite savo pasą, kol gausite santuokos liudijimą, jūs būsite pririšęs prie savo mergautinės pavardės pase 10 metų, nebent jūs norėtumėte praeiti per mėnesį, kai pasas dar kartą išduodamas“, - aiškina Jack Ezon , prabangus kelionių agentas Ovation Vacations. „Nepriklausomai nuo to, ką darote, įsitikinkite, kad jūsų bilietai teisingai atspindi tikslią ir pilną jūsų paso pavadinimą.“ Patikėkite ar ne, bet gali būti neleidžiama kitaip!

Paimkite savo paso nuotrauką.

Savo paraiškoje turėsite pridėti 2x2 paso nuotrauką, todėl prieš atlikdami šią užduotį turite atlikti šią užduotį. Nors galite juos paimti, lengviau juos profesionaliai atlikti vietinėje vaistinėje, pašto skyriuje ar spaustuvėje. Yra keletas specifikacijų, kurios turi būti įvykdytos norint, kad jūsų nuotrauka būtų priimta, pvz., Ji būtų paimta ant visiškai pliko fono, turinti neutralią išraišką ir kad abi akys yra atviros. Ezon siūlo užsakyti keturias nuotraukas tik tuo atveju, jei jums reikia jų gauti vizą į šalį, į kurią jūs taip pat keliaujate.

Užpildykite paso paraišką.

Prieš pateikdami, turite užpildyti a paso taikymas (skirtas pirmiesiems laikmačiams, todėl ieškokite atnaujinimo formos, jei turite galiojantį pasą, kuris turi baigtis), išspausdinkite programą ir atneškite jį kartu, paaiškina Jennifer Doncsecz, kelionių pramonės vadovas ir prezidentas VIP Vacations Inc. „Šioje programoje gausite instrukcijas, kokie kiti dokumentai, kuriuos reikia pateikti kartu su savo paraiška,“ - sako ji. Kartu su užpildyta paraiška turėsite įtraukti savo pradinį gimimo liudijimą arba pilietybės įrodymą, galiojantį nuotraukų ID (pvz., Vairuotojo pažymėjimą) ir 2x2 paso nuotrauką. „Kai turite visus tuos elementus, galite skambinti į artimiausią taikomąją tarnybą ir susikurti paskyrimą“, - sako Doncsecz. "Norėdami sužinoti, kur galite kreiptis, tiesiog apsilankykite JAV departamento interneto svetainė.'

Palaukite jį laiške!

Kai gausite savo pasą atgal į paštą, visi būsite priversti įsiurbti! „Kai grįšite iš savo medaus mėnesio, galite pakeisti savo paso pavadinimą nemokamai (tol, kol praėjo mažiau nei vieneri metai nuo paso išdavimo)“, - aiškina bendrasis savininkas „Allison Kobasky“. Per Mėnulio atostogas, prabangos medaus mėnesio planavimo įmonė. „Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti DS-5504 forma su pasu, kita spalvota paso nuotrauka ir originalia ar patvirtinta santuokos licencija. "