Kaip „Ugnies“ savo garbės tarnaitę


Fotografija: JGI / Jamie Grill

Ji yra tavo BFF, tavo sesuo, Thelma į savo Louise. Ji yra tavo tarnaitė, ir kai jūs įsitraukėte, negalėjote įsivaizduoti, kad ji nėra tavo dešinė. Bet dabar ji veikia kaip diva, nuleisdama kamuolį į savo pareigas, būdama grubus savo sužadėtiniui, ar kažką padovanojo, ir jūs neturite kito pasirinkimo, kaip tik duoti jai batus. Čia, santykių ekspertas Jamye Waxman, autorius Kaip suardyti su bet kuriuo asmeniu, siūlo savo patarimus apie tai, kaip galite kuo greičiau pristatyti naujienas kaip skausmą.

Sėdėkite.

Jei jūsų draugas nieko nedarė taip baisu, jūs niekada nenorite matyti ar kalbėti su juo, nesiųskite teksto ar el. „Akis į akį“ pokalbis (arba telefono skambutis, jei jūsų draugas negyvena) „suteikia kiekvienam galimybę išgirsti ir būti išklausytam“, - sako Waxman. Pasirinkite privatų arba pusiau privatų nustatymą, kad išvengtumėte bet kokio galimo protrūkio, ir todėl, kad „būdų baigti pokalbį privačioje aplinkoje gali būti sunkiau ir nepatogiau“, sako Waxman. Atsisėskite kavos ir paaiškinkite jai, kodėl ji nebegali būti jūsų vestuvių dalis. Būkite tikri, kad palaikote pokalbį civiliniu būdu - iš to nesukels nieko gero, jei jūs supykstate ar išstumsite. Būtinai padėkokite jai už viską, ką ji iki šiol padarė, ir jos norą priimti šį vaidmenį. „Tyrimai parodė, kad pokalbio užbaigimas teigiamu būdu gali lengviau lengvinti dalykų“, - sako Waxman.

Būk atviras.

Lengva išeitis iš konfrontacijos su savo garbės tarnautoju būtų meluoti ir kaltinti savo biudžetą, šeiminę situaciją ar planavimą snafu, bet „sąžiningumas yra geriausia politika, nes tada jūs neturite jaudintis dėl to, kad užsimenama ateityje “, - sako Waxman. Be to, būdamas aiškus, glaustas ir teisingas apie savo sprendimą, jūsų vestuvių dieną turėsite švarią sąžinę, priduria Waxman.

Apsvarstykite nusikaltimą.

Jei esate patogūs ir vis dar norite, kad jūsų draugas taptų vestuvių vakarėliu, paklauskite, ar ji būtų gerai, jei ji būtų pamergė. Tačiau, jei nuspręsite paskirti naują garbės tarnaitę, įsitikinkite, kad „duokite savo buvusiam garbės tarnautojui galvas, kad ji žinotų apie planų pasikeitimus ir išgirdo tai iš jūsų“, - sako Waxmanas. „Tai darydami jūs parodysite savo draugo pagarbą ir suteikiate jai žinių, kad esate sąžiningi ir skaidrūs tai, ką darote.“

Padarykite taiką savo sprendimu.

Be abejonės, tarp kitų bridesmaids ir jūsų draugų bus šnabžda apie situaciją, tačiau nepamirškite, kad padarėte tai, kas buvo būtina, ir tai ne jūsų ir jūsų BFF pabaiga, jei nenorite, kad tai būtų. „Ar draugystė nustebins? Tikėtina, bet ji neturi būti pražūtinga smūgis“, - sako Waxman. „Turėdamas tai, kad tai pakeis dalykus ir gali pakeisti viską jūsų santykiuose, jūs abu galėsite ilgiau jaustis arčiau“.