Kaip elgtis, jei jūsų mama bando perimti vestuvių planavimą


Fotografija: „New Line“ kino teatras / „Neal Peters“ kolekcija

Motinos, bandančios alkūnės į savo dukters vestuvių planavimą, nėra nieko naujo. Jūs tai girdėjote anksčiau: pinigai prilygsta galiai, o jei jūsų tėvai moka už vestuves, jie (tikrai tik mama) gali jaustis teisę priimti visus sprendimus, o kitaip ji planuoja vestuves, kurių ji norėjo, bet niekada neturėjo. Štai ką galite padaryti, kad nuramintumėte padėtį.

Susiję: Dėl nuotakos motinos: 6 būdai, kaip padaryti, kad vestuvių planavimas sunku (ir kaip sustabdyti!)

Paklauskite jos pagalbos.

Motinos diktatoriškos tendencijos gali kilti dėl jos jausmo, jei nesikonsultavote su juo ar paprašėte jos patarimo. Tai gali būti ne jos vestuvės, bet ir svarbi diena jos gyvenime, todėl leiskite jai žinoti savo nuomonę.

Nuspręskite, kas turi galutinį žodį.

Nuspręskite tai, kai tik jūsų tėvai pasakys, kad jie pasiims tos dienos skirtuką. Tai tavo vestuvės, bet jų piniginė, todėl reikia nustatyti, kas yra jo sprendimas.

Akcijų mokesčiai.

Nuspręskite, kurie elementai jums labiausiai reiškia, ir tvarkykite tuos, palikdami kitus savo mamai. Jei esate į vestuvių suknelę, puokštę ir muziką, paprašykite mamos pasirinkti tortų skonį ir pirmenybę, ar bet kokią kitą detalę, apie kurią nesate toks aistringas.Bet būtinai paprašykite jos parodyti savo pasirinkimus prieš įsipareigojant; tokiu būdu, jei jūs visiškai nekenčiate, ji gali pabandyti dar kartą.

Priminkite savo mamai, kad tai ne jos vestuvės.

Kai kurioms motinoms tiesiog reikia švelniai priminti, kad tai jūsų diena, o ne jos. Tai gali padėti, jei ji šiek tiek laiko prisimins savo vestuves. Galbūt ji norėjo, kad registratūroje būtų žaidžiamas didelis dešimties dalių juostas, bet jos mama privertė ją samdyti lygų džiazo kvartetą. Jei ji supranta, kad ji tampa tuo asmeniu, ji gali grįžti. Nepaisant to, du iš jūsų turėtų išmokti dirbti komandoje, dalintis idėjomis ir būti atviri.

Mokėkite už vestuves.

Jei neturite pinigų vestuvėms, kurias jūsų tėvai sutiko finansuoti, turite vestuvių, kurią galite sau leisti. Kiekvieną sprendimą galėsite priimti be trukdžių.