5 būdai, kaip išvengti priėmimų linijos jūsų vestuvėse


Fotografija: Marcus Nilsson

Tai ne paslaptis, kad senamadiškas priėmimo linija išeina. Vis dėlto tradicija pasveikinti visus savo svečius ir padėkoti jiems už dalyvavimą jūsų vestuvėse vis dar yra svarbi geros šeimininkės dalis. Užuot priėmę vestuvių vakarėlį prie priėmimo vietos durų, čia rasite keletą galimybių, kad galėtumėte pasveikinti visus savo artimuosius.

Viskas, ko jums gali prireikti vestuvių priėmimui

Priimkite pasveikinimo vakarėlį.

Sveiki atvykę vakarėliai yra puikus būdas pradėti vestuvių savaitgalį ir supažindinti draugus bei šeimą su daugiau atsitiktine aplinka. Tai gali būti kažkas taip paprasta, kaip tėvų kieme arba kokteilių vakarėlio vietos bare. Idėja yra ta, kad kiekvienas, kuris yra pakviestas į vestuves, turėtų sugebėti pasukti, pasveikinti ir palinkėti jums. Tai puiki proga padėkoti svečiams už atvykimą ir laiko pokalbiui su visais.

Kiekvieną lentelę pasveikinkite vakarienės metu.

Dažniausiai pasitaiko porų pasveikinimas kiekvienam svečiui - tai padaryti vakarienės metu. Kai kurios poros suskaidys ir užkariauos kambarį, išskirdamos, kurias lenteles kiekviena aplankys, o kiti aplankys kiekvieną stalą, kad padėkotų savo svečiams už dalyvavimą.

Praleiskite kokteilių valandą.

Jei planuojate išvengti priimančiosios linijos, prieš išvykdami į vakarienę, geriausia išeiti iš didelio įėjimo. Užuot dalyvavę kokteilių valandoje ir bandydami padaryti jį tašku pasveikinti kiekvieną svečių tą mažą vienos valandos trukmės laikotarpį, galite pasinaudoti šia galimybe praleisti su savo naujuoju sutuoktiniu ir savo fotografu dėl oficialių portretų ir pasimėgauti savimi.

Arba susimaišykite kokteilių valandos metu.

Jei norėtumėte greitai pasveikinti pasveikinimą, paimkite stiklinę kramtomosios ir savo partnerio rankos ir pasitraukite iš kokteilių valandos minios. Jei jūsų vestuvės yra mažesnės nei 100 svečių, kiekvienas svečias turi būti sveikas, o jūsų džiaugsmas, kad jie galėjo dalyvauti.

Tegul vestuvių vakarėlis žino planą.

Nepriklausomai nuo to, ką nuspręsite daryti vietoj gavybos linijos, būtinai praneškite apie šią informaciją savo vestuvių vakarienei ir artimiausiam šeimos nariui, kad jie galėtų perduoti informaciją, kad jie galėtų pasiteirauti. Paskutinis dalykas, kurį norite, yra priversti į priėmimo liniją dėl klaidingo ryšio.