Tinkamas būdas taikyti „Bronzer“


Fotografija: Aaron Dyer

Tai, kad puikiai natūralus švytėjimas iš jūsų bronzerio, yra truputį sudėtingesnis nei keletas šepečių. Mes esame čia, kad suteiktume jums žemą nuolaidą, kaip puikiai pritaikyti bronzą ir išvengti baimės linijos aplink jūsų smakro ar kaklo plotą.

Geriausi paslėpėjai, pamatai ir Bronzeriai jums

1 žingsnis

Naudodami didelį, pūkuotą šepetėlį, pasukite jį per miltelių miltelių keptuvę ir įsitikinkite, kad prieš pradėdami išeikvokite perteklių. Naudokite kempinę arba maišymo šepetį, jei naudojate kremą ar skystą bronzą.

2 žingsnis

Pradėkite nuo kaktos, pieškite „E“ vienoje veido pusėje, o „3“ - ant kitos. Tai padengs kaktą (nuvalykite ją išilgai linijos), skruostikaulius ir smakro - tai aukščiausia veido lyguma, kur saulė natūraliai nukentėjo. Nepamirškite gerai sumaišyti, jei naudojate skystį ar kremą.

Geriausios kosmetikos prekės nuotakoms Fotografavo: Jana Williams

3 žingsnis


Ištepkite šepetį, kempinę ar pirštus ant nosies ir smakro, o tada išilgai kaklo ir dekoltė. Jei po suknelės dekoltėte užtepsite bronzą, pirmiausia įsitikinkite, kad įdėkite audinį tarp odos ir suknelės. Nors tai yra neišvengiama, kad kai kurie gali pereiti ant suknelės kraštų ir diena tęsiasi.

4 žingsnis

Jei nešioti plaukus, nepamirškite paliesti ir ausų. Niekas sako, kad netikri įdegis yra baltos ausies.

Kaip savarankiškai ir vis dar dėvėti baltą suknelę

Naudingas patarimas

48 val. Prieš vestuves galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti saulės ir dekoltės savarankišką losjoną. Prieš pradedant dušą, suteikite 6-8 val. Tada jūsų vestuvių dieną drėkina odą, naudodami talko miltelius tose vietose, kur galite prakaituoti (jis sugeria potinkinį pomidorų perpylimą).