Kiek kelionės yra pernelyg daug paskirties vestuvių?


Fotografija: Erichas McVey

Paskirties vestuvės yra patrauklios, nes jos atsipalaiduoja, lengviau suplanuojamos ir paprastai turi mažesnių svečių skaičių. Bet ar yra toks dalykas kaip pernelyg toli? Ir kaip turėtų susirūpinti poros apie tai, kad jiems keliauti sunku? Mes atsakome į šiuos quandaries ir daugiau žemiau.

Susiję: Nustebinantys kelionės planavimo privalumai

Kiek kelionės yra per daug?

Iš tiesų nėra jokio teisingo atsakymo apie tikslines vestuvių kelionės trukmes, tačiau svarbu apsvarstyti, kaip jūs manote, kad svarbiausi vestuvių svečiai jausitės apie jūsų turimą vietovę. Pavyzdžiui, jei norėtumėte, kad jūsų močiutė lankytųsi, būtų naudingiau eiti su vieta, kuri yra netoli oro uosto, kad galėtumėte apriboti kelionės laiką. Kita vertus, jei dauguma jūsų svečių sąrašo sudarytas iš dažnai keliaujančių žmonių, gali būti, kad galėsite eiti kažkur, kas yra toliau nuo namų.

Ar yra kitų renginių, kuriuos svečiai gali lankyti?

Jei jau žinote, kad artėjate namo artimiausios vestuvių šventės, jūs galite būti šiek tiek drąsiau su savo kelionės tikslu, nes tai nebus didžiulis nusivylimas, jei jūsų svečiai negalės to padaryti -įveikimo vieta.

Ar turite gerą priežastį, kodėl norite eiti iki šiol?

Jei turite vestuvių paskirties vietą, nes jūs ar jūsų sužadėtinis yra iš kitos šalies, nėra per toli. Dauguma svečių tikisi, kad turėsite dvi šventes, po vieną kiekvienai šeimai. Kadangi svečių nėra įpareigota lankytis kelionės į kelionės tikslą, turite daug daugiau lankstumo kelionės metu.

Kita vertus, jei turite vestuvių kelionės tikslą, nes tik norite, kad šventės vieta būtų laikoma pagrįstu kelionės atstumu. Jei skrydžiai yra ilgesni nei trys valandos, vairavimo trukmė ribojama po skrydžio. Dauguma svečių nenorės priimti aštuonių valandų skrydžio ir po penkių valandų važiuoti automobiliu.

Taigi, ar kelionės laikas tikrai svarbus?

Taip. Dalis geros šeimininko yra užtikrinti, kad jūsų svečiai būtų patogūs, laimingi ir atsipalaidavę. Nors visada bus dalykų, kurie nepriklauso jūsų kontrolei, jūsų svečių patirčiai daugiausia gamina įdiegtos struktūros. Kadangi daugelis jūsų svečių praleidžia laiką, kad išvyktų į kelionės tikslą, ir tikėtina, kad praleisite tinkamą savo metinio kelionės biudžeto sumą, kad galėtumėte dalyvauti, norėtumėte būti tikri, kad jie išnaudoja savo laiką .