Kiek skirtingų vestuvių tiekėjų turėtų iš tikrųjų susitikti?


Fotografija: John Dolan

Vestuvių pardavėjų tyrimas, susitikimas su jais ir jų pasirinkimas yra daug laiko reikalaujantis darbas. Nors jūs galite padaryti didžiąją dalį to, kad miegate iš savo namų komforto, tam tikru momentu jums reikės surinkti trumpą sąrašą ir susitikti su tais profesionalais. Prieš pradėdami atlikti pardavėjų paskyrimus, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti.

Patarimai, kaip pasirinkti savo vestuvių tiekėjus

Nėra nustatyto tiekėjų skaičiaus.

Susitikimas su vienu ar trimis pardavėjais kiekvienai kategorijai yra daug ir kartais daugiau nei pakankamai. Turėtumėte žinoti, kad nėra minimalaus ar maksimalaus - tai tikrai yra jūsų darbas. Jei pirmajame susitikime su kiekvienu pardavėju sulauksite aukso, pasisekė! Jei ne, prieš priimdami galutinį sprendimą, galite susitikti su keliais konkurentais. Jei susitiko su trimis pardavėjais vienoje kategorijoje ir vis dar negalite nuspręsti, jums gali kilti sunkumų. Dažnai tai geriausia pareikšti išorinę nuomonę šiuo atveju.

Būkite protingi su savo tyrimais.

Mažai papildomo laiko, palyginti su potencialiais pardavėjais, padės jums susiaurinti, su kuo tikrai norite susitikti. Prieš susitikdami su bet kokiu pardavėju, turėtumėte turėti aiškų supratimą apie savo kainų tašką, stilių ir suderinamumą. Iki to laiko, kai kalbama apie asmeninį pokalbį, turėtumėte apsvarstyti tik tai, ar jų asmenybė yra tinkama.

Imtis rekomendacijų su druska.

Lygiai taip pat, kaip ir kiekviena vestuvė, yra kiekvienos poros tiekėjo poreikiai. Jūsų pusbrolis galėjo naudoti videografą, kurį ji tikrai mylėjo, bet tai nereiškia, kad kompanija jums tinka. Būtinai atlikite savo kruopštų patikrinimą ir atlikite bet kokias pardavėjo rekomendacijas - ar tai būtų draugas, šeima ar vieta - prieš susitikdami su jais, kad nenorėtumėte švaistyti savo laiko ar kito asmens.

Jums nereikia asmeniškai susitikti su kiekvienu pardavėju.

Pardavėjai, kuriuos turėtumėte pabandyti susitikti prieš nuomą, yra jūsų vestuvių planuotojas, fotografas, floristas, oficiali ir maitinimo vadybininkas. Daugelis kitų pardavėjų gali būti pasamdyti telefonu ir el. Paštu, ir yra daug atvejų, kai paprastas telefono skambutis arba „FaceTime“ sesija gali tai padaryti. Paskirties vestuvėms mažiau tikėtina, kad galėsite asmeniškai susitikti su kiekvienu pardavėju, todėl prieš juos nuomodami galbūt norėsite paprašyti nuorodos.

Pasirašykite tik aiškias sutartis.

Nesvarbu, ar su jais susitinkate asmeniškai, ar ne, svarbu apsaugoti savo interesus, sudarant labai aiškią sutartį su kiekvienu pardavėju. Aiški sutartis aiškiai nurodo, ko galite tikėtis iš kiekvieno pardavėjo, ir tai bus labai svarbu, jei norite išeiti iš rimto profesinio ryšio.