Kaip išsiaiškinti savo vestuvių biudžetą


Fotografija: Bryan Gardner

Nustatykite savo ribą

Vestuvių biudžetas gali būti sudėtingas dalykas, kurį reikia išspręsti, ar turite $ 25.000 ar $ 250,000 praleisti šventei. Mano pirmasis patarimas yra pats svarbiausias, o kartais ir sunkiausia - nustatyti maksimalią sumą, kurią norite išleisti, ir laikytis jo! Norėdami tai padaryti, turėsite nustatyti, kas už tai sumoka. Ar jūsų tėvai moka už vestuves, o jo tėvai moka už pasveikinimo vakarienę? Ar nuotakos ir jaunikis padengia visas išlaidas?

Jūsų pirmasis didžiausias kliūtis - išsiaiškinti, kas moka už kiekvieną įvykį ir kiek jie realiai nori prisidėti. Mano patirtis rodo, kad rengiant biudžetą savo vestuvių ir (arba) pasveikinimo vakarienei prieš artėjant žmonėms, kuriuos norėtumėte prisidėti prie lėšų, paprastai padedama. Tai padeda šiems dosniems žmonėms jūsų gyvenime suprasti, kur vyksta jų pinigai.

Gaukite savo prioritetus tiesiai

Kai kuriems mūsų klientams jų prioritetai yra vienodi; tai reiškia, kad ir nuotaka, ir jaunikis nori išleisti didesnes biudžeto dalis tiems patiems elementams. Su kitais klientais nuotaka ir jaunikis turi skirtingus lūkesčius ir skirtingus „svarbiausius dalykus“. Mes taip pat turime klientų, kurių tėvai moka, turintys labai konkrečius prioritetus ir mintis apie tai, kaip biudžetas turėtų būti panaudotas. Kai turite maksimalų biudžetą, atėjo laikas sukurti mažą ir aukštą biudžetą su kiekvienu eilutės elementu, į kurį turėtų būti įtrauktas vestuvių biudžetas. Įtraukti viską: savo batus, lėktuvų bilietus, plaukus ir makiažą, kostiumus, stalus, kėdes, porcelianą, stalo įrankius, stiklo dirbinius, patalynę, vietą (-as), apšvietimą, generatorių, tualetus, svečių transportą, apgyvendinimą, kvietimus, pramogas, sąrašą. vėl ir vėl!

Eikite žemai į aukštą

Rekomenduojame nustatyti mažą arba tikslinę kainą kiekvienam pardavėjui. Pavyzdžiui, galėtumėte samdyti DJ už $ 600, bet jūs taip pat galėtumėte samdyti DJ už $ 8000. Jei DJ yra svarbiausias dalykas tiek jaunikiui, tiek jaunikiui, suraskite DJ, kurį mėgstate, ir padarykite tą aukštą, kad galėtumėte sau leisti, kad DJ per savo nurodytą biudžetą. Tęskite šį procesą eilutės tvarka, kol nepadengsite visų pardavėjų ir daiktų, kuriuos reikia įsigyti vestuvių ir kitiems renginiams. Atminkite, kad maža biudžeto dalis turėtų būti mažesnė už biudžetą, o aukštasis neturi viršyti jūsų biudžeto.

Kai tik įvesite visas sritis, tikriausiai būna per daug biudžeto. Tai paskatins jus eiti per kiekvieną eilutės elementą ir aptarti, kas yra svarbesnis už kitą. Pavyzdžiui, ar tikrai reikia 13,50 JAV dolerių nuomos kėdės ceremonijai, ar tai yra kėdės vieta, kurioje vieta be jokio mokesčio vyksta tik gerai? Jūs rasite biudžeto sritis, kurias sukūrėte, kur galite nukirpti, leidžiant jums išleisti daugiau pinigų kitose srityse, kurios yra svarbesnės jums, jūsų svečiams ir jūsų šeimoms.

Žinokite, kada susieti - ir kada išsaugoti

Didžioji jūsų biudžeto dalis turėtų būti skirta jūsų registratūrai (paprastai apie 40 proc. Biudžeto), tai yra vieta, maisto ir gėrimų kaštai ir bendras renginių dekoras. Įdėkite daugiau pinigų į dalykus, kuriuos svečiai paliečia ir yra arti. Pagalvokite apie meniu, vyno taures, stalo įrankius ir patalynę; tai visi daiktai, kuriuos jūsų svečiai paliečia ir laikys ir turės patirties su jais, todėl jie turėtų būti tokie gražūs, kaip ir per protą.

Nusprendę, kiek kainuos vieta, maistas ir gėrimai bei bendras dekoras, tai bus kitiems dideliems žaidėjams: pramogoms, fotografijai ir gėlėms. Jei pramogų nėra jums svarbu, samdyti DJ vietoj juostos. Jei fotografija yra labai svarbi jums, bet jūs neturite didelio biudžeto, samdykite naujausius fotografus, esančius jūsų pasirinktos vietos teritorijoje ar netoli jos. Gėlės gali būti brangios, todėl nepamirškite sutelkti gėlių dizainą tose vietose, kur svečiai labiausiai patiks juos. Išleisk mažiau gėlių tose vietose, kur svečiai praleidžia mažiau laiko, kaip ir ceremonija. Jei gėlių biudžetas yra nedidelis, pakartotinai panaudokite susitarimus nuo šventės zonos šokio zonoje po vakarienės arba laikykite jį paprasta, o vieno stiebo žydėjimas vyksta derliaus stiklo butelių kolekcijoje kaip stalo centrai.