Kaip tikros poros tvarkė ilgalaikes užduotis


Fotografija: The Rivers Photo

Nuotoliniai santykiai niekada nėra lengvi, tačiau jie gali tapti dar sunkesni, kai valdote vieną, bandant planuoti savo vestuves ir galiausiai savo ateitį. Ribotą laiką, kurį galėsite išleisti kartu, dabar reikės sutelkti tik į jūsų didžiosios dienos detalių lyginimą, todėl jums nereikės daug laiko, kad galėtumėte tiesiog mėgautis savo santykiais ir dalykais, susijusiais su kitais. pirmiausia įsimylėkite.

Tai buvo „Allison Mollengarden“, San Chosės, Kalifornijos, atvejis, kuris dabar yra vyras Tony, pasiūlęs jai po kelerių metų ilgos pažangos. Abi susitiko kaip undergrads, bet nuėjo tolimais atstumais, kai Allison persikėlė į Panama City Beach, Floridą, lankyti absolventų mokyklą, kad galėtų vykdyti savo svajonių karjerą kaip elgesio analitikas. Tony persikėlė į Wichita, Kanzasą, siekdamas įsidarbinti. Tai buvo tik maždaug prieš mėnesį iki jų vestuvių, kad abi jos galėjo užtikrinti darbo vietas toje pačioje mieste.

Jų iššūkis per vestuvių planavimo procesą buvo laiko rasti vieni kitiems kompaniją ir švęsti jų dalyvavimą. „Kai mes buvome užsiėmę, bet kuriuo metu galėjome aplankyti vieni kitus, visada buvo susijęs su vestuvėmis“, - sako ji. „Kai pagaliau sugebėsime gauti kelias dienas kartu, jie galų gale būtų supakuoti pilnų susitikimų su vestuvių planuotoju ir apsilankymų vietoje“.

Susiję: Patarimai, kaip išlaikyti savo tolimojo ryšio ryšį

Allisonas sako, kad tai, kas padėjo jai ir Tony labiausiai per ilgą laiką įsitraukti, buvo ikimokyklinis konsultavimas. „Tai padėjo mums suvokti, kaip svarbu pirmiausia išreikšti vienas kito norus ir poreikius, nors ne visada lengva, ypač kai gyvenome toli nuo mūsų šeimų“, - sako ji. „Jis taip pat vadovavo svarbiems pokalbiams apie tokias temas, kaip finansai, kur mes matėme, kad gyvename ateityje, ir kitas kovas, su kuriomis susidūrėme dėl tolimojo pora. Šie pokalbiai gali būti sudėtingi bet kuriai porai, bet jie dar sunkiau turi juos telefonu. “

Kaip ir Allisonas, Brittiny-Rae Perron taip pat nuolat palaikė savo tolimojo susisiekimo veiklą iki vieno mėnesio iki jos vestuvių. Ji ir jos dabar vyras vyras Jonas pirmą kartą susitiko vidurinėje mokykloje, bet išliko draugais iki vienos specialios žiemos pertraukos Maine. Brittiny tuo metu gyveno Rodo saloje, tačiau abu nusprendė dirbti tolimojo susisiekimo srityje. Praėjus devyniems mėnesiams, jie buvo įdarbinti, bet tik vieną mėnesį iki jų vestuvių, kai jie pagaliau gyveno toje pačioje vietoje.

Sunkiausia Brittiny-Rae ir Jon'o dalis švenčia savo pradinį dalyvavimą. „Jonas man pasiūlė„ Columbus Day “savaitgalio pirmadienį ir tą pačią naktį turėjau grįžti į Meiną. Mes norėjome pasidalinti naujomis su visais mūsų artimaisiais šeimos nariais ir prisimenu, kad bandau skubėti skambučiais, kad juos visus gautumėte prieš Jonui reikėjo išvykti “, - sako ji. „Per kelias dienas po mūsų dalyvavimo norėjau praleisti laiką su juo taip blogai ir pasimėgauti mūsų naujajame laimėjime, bet tai tiesiog neįmanoma padaryti asmeniškai. Prisimenu sėdi ant sofos, savaitę šventinį šampaną. po mūsų dalyvavimo. “

Susiję dalykai: Kas tikrai patinka sujungti finansus pirmą kartą

Kas padėjo Brittiny-Rae ir Jonui atlikti savo tolimojo susisiekimo darbus, buvo svetainė, vadinama rabb.it, kuri leidžia jums video pokalbį ir tuo pačiu metu bendrinti ekraną. „Mes galėtume patraukti svetaines, kad galėtume pažvelgti į vietas ir papuošalus, žemėlapius, kad galėtume planuoti mūsų medaus mėnesio maršrutus. Kai kuriose naktyse mes tiesiog ištraukėme„ Netflix “, kad galėtume kartu žiūrėti mūsų mėgstamą TV laidą“, - aiškina ji. „Mes įsipareigojome kiek įmanoma ilgiau praleisti laiką vienas su kitu, ir kiekvieną savaitės savaitę, kai mes dalyvavome„ Rhode Island “ir„ Maine “, teko važiuoti pirmyn ir atgal.“

„Rubina Tahir“ tolimojo susisiekimo veikla buvo daug mažiau ryški nei „Allison“ ir „Brittany-Rae“, nes dabar jos vyras Shariq gyveno tik pusantrų valandų Phillyje. Vis dėlto šie du dalykai padėjo kalbėti kiekvieną dieną, kad atstumas taptų mažiau našta. „Aš dažnai rasiu namus, pasiimčiau keletą maisto produktų, kartais praleidžiu treniruoklių salę, kad laikas pasikalbėti“, - sako ji. „Mes kalbėtume telefonu iki 1 val. Ir turėtume sąmoningai stengtis pasakyti„ gerą naktį “per protingą valandą, kad mes abu nebūtų zombiai ryte!

Be to, šie du taškai leido nebūti pokalbio temai. „Mes kalbėjome apie finansus (pvz., Studentų paskolas!), Santaupas, tikslus, svajones, motyvacijas, kas daro vieni kitus pamišusius ar liūdnus ir pan.“, - sako ji. „Aš turėjau paklausti Shariq tam tikrų sunkių klausimų, kuriuos paprastai laukiate, kad pamatytumėte žmogų asmeniškai, bet aš tikrai tikiu, kad mūsų gebėjimas būti sąžiningi vienas su kitu padėjo mums augti artimas įvykis, nors buvome daug mylių.“

Kadangi šios poros įrodo, ilgų nuotolių užduotys, nors ir sunkios, tikrai įgyvendinamos. Tai nebus lengva, tačiau gali būti naudinga žinoti, ko tikėtis ir kaip įveikti neišvengiamas kliūtis, kurios pasirodys per vestuvių planavimo procesą.