15 Kelionių patarimų iš pora Tai yra ilgiausioje pasaulio medaus mėnesį


Fotografija: Mike ir Anne Howard

Mike ir Anne Howard pradėjo savo medaus mėnesį 2012 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko keliauja po pasaulį, pasiekę šešis žemynus ir 38 šalis (ir skaičiavo!). Jie chronikuoja savo nuotykius „HoneyTrek.com“ - ir netgi siūlo patarimus kitoms poroms, kurios domisi išplėstiniu medaus mėnesiu.

Erdvė ar langas?

Langas. Nesvarbu, ar naudojatės vaizdais, nuotraukomis, natūralia šviesa, ar galvos atrama, tai naudinga.

Patikrinkite ar perkate?

Jei kelionė trunka kelis sezonus arba kelis mėnesius einame toliau nuo tinklelio, mes patikrinsime, ar krepšiai, skirti papildomiems drabužiams ir įrankiams, bus labiau savarankiški (TSA ne-nos, kaip „Leatherman“ daugiarankis ir didelės apimties, bet - patogūs kelionės lapai). Priešingu atveju norėtume būti drąsūs su nešiojimu, pakuojant tik mūsų mėgstamus ir universaliausius dalykus.

Turite turėti elektronikos ar kelionių įtaisus?

O berniukas ... mes esame šiek tiek apsėstas kelionių technologijų, todėl atsakėme į šį klausimą sukūrėme svetainę, pavadintą „RTW Packing List“. Be technologijų, mes išvardiname kiekvieną mūsų maišelių elementą, kodėl jie supjaustė, ir įvairius jų panaudojimo būdus. Nors mes turėjome pasirinkti, čia yra trys mėgstamos programėlės: „SteriPEN“ vandens valymo įrenginys, kuris leido mums išvengti vieno plastikinio vandens butelio įsigijimo nuo 2012 m. Balandžio mėn. Jis išgelbėjo mus daugiau kaip 2200 JAV dolerių ir saugojo daugiau nei 4 400 plastikinių butelių iš sąvartynų ir vandens telkiniai. „Belkin mini powerstrip“ leidžia mums vienu metu įkrauti kelis daiktus, ypač sankabą, kai esate užsienyje ir pasikliaujate vienu galios keitikliu. Ir mūsų išmanieji telefonai - galingiausia kelionės priemonė, kurią galite atlikti. Nuo GPS iki valiutos konvertavimo ir kalbos vertimo, vartojimas yra tiesiog begalinis.

Suvenyrų montavimo į jūsų lagaminą triukas?

Sukite savo drabužius, kad maksimaliai padidintumėte erdvę ir mažesnius daiktus į spragas ir kampus. Suvenyrams, nesivarginkite su burbuliukų plėvele ar audiniais - jūsų drabužiai yra efektyviausias ir efektyviausias. Naudokite juos suvynioti kiekvieną elementą ir, jei kažkas yra itin trapi, turbūt turėtumėte jį laikyti rankiniame bagaže.

Mėgstamiausias suvenyras iš jūsų kelionės?

Red Dzao skrybėlė iš Ta Phin Village, Vietnamas. Mes atvykome į šią genčių kaimą tarp kalnų ir ryžių terasų už Sa Pa, kad mokytume anglų kalbą ir suteiktų daugiau galimybių ten gyvenančioms moterims. Mūsų studentai padėkojo mums daugybe švenčių, kvietimų į dvasinę valymo ceremoniją ir tradicinės skrybėlės dovaną. „Red Dzao“ vaikai dėvėti sudėtingai siūtą skrybėlę su kriauklėmis, varpais, monetomis ir kutais, kad būtų išvengta blogų dvasių. Mūsų šeimininko motinos sūnus išaugo savo dangtelį ir norėjo, kad mes jį primintume kaip kaimo gyvenimą.

Labiausiai romantiška vieta, kurioje lankotės, ir kodėl?

Kinondo Kwetu Diani paplūdimyje, Kenijoje, buvo vienas iš mūsų absoliučių mėgstamų. Tai buvo swahili stiliaus namas, įsitaisęs tarp jūros uolų ir švento miško. Jis apėmė pakrantės Kenijos stilių ir istoriją su antikvariniais daiktais, energingomis tekstilėmis ir daugybe elegantiškų ir jaukių vietų, kur galima susiburti. Kiekvieną naktį jie nustebino mus su privačia vakariene, prie vandens bokšto, o kitą - ant paplūdimio.

Labiausiai romantiškas maistas?

Čilės šokolado puokštė suporuota su „Starlight“ aromaterapine vonia „Verana“ kurorte Yelapoje, Meksikoje. Šeimininkė parodė mums lauko SPA ir valgomojo erdves ant uolų su šimtais žvakių, sudeginančių aplink garinę vonią, masažo lenteles ir gėlių dengtą lovą. Tada ji pasakė: „Tai tavo naktį, mėgaukitės!“ Neįtikėtina. Suteikdami vieni kitiems masažus, pamerkdami kvapiąją vonią, užsukdami ant šokolado ir skaičiuojant šaudymo žvaigždes (mes matėme 14!). Mes vis dar svajojame.

Patarimai, kaip ruoštis ilgam skrydžiui?

Mes įsitikinę, kad turėsime įkrautą „iPod“ su garso knygomis ir miego muzika, užpildytu suslėgtu vandens buteliu, antklodės antklodės ar pagalvės, užkandžių ir tinkamo valgio. Prisimindami pakuoti valgį užtrunka šiek tiek papildomo planavimo, bet tai verta, kai kalbama apie skonį, sveikatą ir santaupas.

Ką reikia žinoti prieš planuojant vieną kartą gyvenimą?

Negalima perplanuoti. Padarykite bendrą maršrutą ir nustatykite savo matomas vietas, bet palikite vietinę rekomendaciją ir įdomias galimybes. Kai esate lankstus ir atviras nuotykiams, tai yra tada, kai atsitinka labiausiai įsimintina ir stebuklinga kelionė.

Geriausia kelionė kamera?

Mes negalime pasakyti pakankamai gerų dalykų apie „Canon T5i Digital SLR“. Šis fotoaparatas yra darbinis arklys ir sukuria nuostabius vaizdus, ​​1080p HD vaizdo įrašą, kurio funkcijos nėra taškuose ir šaudymo ar telefono kameros.

„Go-to travel“ programos?

„MapsWithMe“ suteikia GPS ir hiper-išsamius žemėlapius visame pasaulyje, be interneto ryšio ar vietinės SIM kortelės. „XE“ valiutos keitimas leidžia greitai ir greitai konvertuoti pinigus. Kelionės maršrutų organizavimas, dalijimasis ir atnaujinimas. Ir 8 puikių nemokamų muzikos grojaraščių užsienyje.

Skrydžio grožio patarimai?

Venkite druskingų užkandžių, gerti daug vandens, užsikabinkite ir gręžkite savo makiažą prieš pat iškrovimą.

Jet-lag gydo?

Pradedant dieną prieš išvykdami arba lėktuvu, stengiamės reguliuoti savo miegą, kad galėtume labiau sinchronizuoti su kita laiko juosta. Kai atvykstame į mūsų paskirties vietą, norėtume pasivaikščioti, norėdami gauti kraują, sustabdyti kofeiną vietinėje kavinėje ir surasti įdomią naktinę veiklą, pvz., Gyvą muziką, kad palaikytume mus praėjusį 9 val.

Geriausi būdai, kaip nužudyti laiką per pertrauką?

Lounge Pass. Mes turime jį nemokamai su „Ritz Carlton“ apdovanojimais, tačiau tai yra prieinama per kelias kitas kredito korteles, ir jūs gaunate prieigą prie VIP poilsio vietų šimtuose tarptautinių oro uostų. Su nemokamu maistu, gėrimais, belaidžiu internetu, televizoriumi ir patogia sėdynėmis jis skrenda. Mes norėtume, kad Tokijuje būtų padaryta išskirtinė nuosaikus sushi ir dėl to!

Kur einate toliau?

Po Naujųjų Metų Killington, Vermont, slidinėjimo trasose mes greičiausiai apsistosime XVIII a. Namuose ant vynuogyno Santorini, Graikijoje. Tai „B & B“, kuris yra uždarytas iki kovo ir savininkai paprašė mūsų nuolat stebėti žiemos vietą.