Ar kelionės draudimas yra verta?


Jūsų bilietai yra užsakomi ir rezervuojami viešbučio kambariai ir ekskursijos, tačiau prieš pakuodami tuos maišus, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę įsigyti kelionės medaus mėnesį. Paimkite jį iš mūsų: tai verta. Be finansinės naudos (skaitykite: jei kas nors atsitiks, jūs neprarasite pinigų, kuriuos investavote į kelionę), taip pat gausite ramybę. Čia „Stanley Sandberg“, „TravelInsurance.com“ įkūrėjas, suskaido naudą, įvairias draudimo rūšis ir kt.

6 kartus yra verta kelionių agento

Kas lemia kelionės draudimo išlaidas?

Į jį įeina du pagrindiniai dalykai: keliautojo amžius ir kelionės išlaidos. Kuo vyresnis keliautojas, tuo didesnė priemoka.

Taigi, kiek mes kalbame?

Apskritai, žiūrint į planą, apimantį reiso atšaukimą, medicininį aprūpinimą ir avarinę evakuaciją, tai kainuos nuo 4% iki 10% visos kelionės vertės. 35–45 metų keliautojams premijos iš tikrųjų gali būti daug mažesnės, nei galvoja žmonės - vidutiniškai apie 220 JAV dolerių. Su nauda ir apsauga jūs gaunate, tai gana prieinama.

Kodėl manote, kad kelionės draudimas yra verta?

Kai žmonės daug laiko, energijos ir pinigų investuoja į skrydžius, viešbučius ir ekskursijas, kurių dauguma paprastai negrąžinami, draudimo planas apsaugo šią investiciją ir kelia nerimą dėl netikėto, pvz. blogų oro sąlygų. Iš esmės kažkas nugabeno, kai keliaujate.

Kokie yra įvairių rūšių draudimai?

Kelionės atšaukimas, kuris yra populiariausias, reiškia, kad gausite visas kelionės išlaidas. Netgi pagrindiniai planai bus apsaugoti nuo traumų, nelaimingų atsitikimų ar ligos prieš kelionę, kurie priverstų jus atšaukti. Dauguma planų taip pat apima netinkamą orą ir net terorizmą, jei įvykis vyksta per 30 dienų nuo išvykimo ar atvykimo ir tai laikoma JAV valstybės departamentu.

Tada yra kelionės nutraukimas, kuris prasideda, jei įvyksta vienas iš šių įvykių ir norėjote anksti nutraukti kelionę. Tokiu atveju likusios išlaidos bus grąžintos.

Medicininis draudimas yra šiek tiek painesnis. Daugelis žmonių galvoja, kai jie keliauja, kad jų sveikatos draudimas jiems buvo taikomas. Kai kurie gali, bet ne daug. Planuose siūloma arba pagrindinė, arba antrinė aprėptis. Jei patirsite kokių nors medicininių išlaidų, pirminis draudimas juos padengs, todėl nereikės eiti per savo sveikatos draudimą. Antrinis planas yra, kai pirmiausia turite pateikti pretenziją su savo sveikatos draudimu, o jei jis neapima, tada kelionės draudimo planas.

Ar yra kokio tipo kelionė, kai kelionės draudimas nėra verta?

Norėčiau rekomenduoti kiekvieną kelionę. Bet kuriuo metu, kai investuojate brangiai, o išlaidos yra neatlygintinos, manau, kad protinga apsaugoti savo investicijas. Manau, kad tai ypač svarbu, kai darote nuotykius ar lankotės egzotiškomis atostogomis, kai gali būti daug nežinomų.

Bet kokios kitos kelionės draudimo išmokos?

Dauguma planų siūlo tai, kas vadinama 24/7 visuotine pagalba. Geresni planai taip pat turės konsjeržo paslaugas, jei jums reikės surasti automobilio nuomą ar užsakyti viešbutį.