Kelionės redaktoriaus 6 medaus mėnesio Dos (ir „Don'ts!“)


Fotografija: Andrew Katz

Priimkite švaistymą ir pavogkite mentalitetą.

Daugeliui medaus mėnuo bus viena iš brangiausių atostogų, kurių niekada nebūsite kartu, todėl yra įprastas ištraukti visas stoteles. Atnaujinkite į „suite“? Tikrai, kodėl gi ne! Skristi verslo klasės? Visiškai - tai darome tik vieną kartą! Mano vyras ir aš nusprendėme laikytis kitokio požiūrio, tačiau pakaitomis tarp nebrangių viešbučių ir aukštesnės klasės savybių. Tai ne tik padėjo taupyti pinigus, bet taip pat reiškė geresnius dalykus gyvenime - mūsų atveju - viską nuo nemokamo butelio burbulų iki net karšto vandens - daug daugiau, kai mes juos turėjome.

Nebandykite išspausti per daug vietų.

Tai lengva racionalizuoti vienos nakties praleidimą vietoje, kai tikimės, kad tai yra vienintelis laikas, kai jūs tikriausiai kada nors apsilankysite. Nes viena naktis yra geriau nei niekas, tiesa? Bent jau taip mes kreipėmės į kelionę, paprastai praleidžiant du naktis kiekviename mieste - tai per devynis skrydžius per 19 dienų (neskaitant į Niujorką ir iš jo). Per mūsų savaitę Birmoje buvome šventykloje užpildytame Bagano mieste mažiau nei 24 valandas. (Ir diena, kai įvyko įvykis, buvo pilnas su motociklu, nei pritrūko dujų, kaip ir tamsoje, bet tai dar kartą pasakojama.) Trumpai tariant, tai buvo varginantis. Mano rekomendacija dėl daugelio vietų medaus mėnesio: namuose keliuose pagrindiniuose miestuose (ar šalyse), net jei tai reiškia, kad kažkas išnyksta. Ir pabandykite praleisti bent tris naktis kiekviename viešbutyje; bet mažiau, ir jūs jau nebūsite atsipalaidavę, ir jūs galite pradėti jaustis antsy dėl to, kas seka kelyje.

Apsvarstykite kelionės laiko santykį su tuo, kiek ilgai praleidžiate paskirties vietoje.

Mūsų paskutinė stotelė buvo Tailando sala Koh Lanta, turėjusi būti ramioje paplūdimio atokvėpyje po keleto savaičių. Bet jei mes žinotume, kad ten būtų taip ilgai, kol ten pasieksite - skrydis iš Bankoko, po kurio eis du automobiliniai keltai, ir 45 minučių kelio automobiliu iki mūsų viešbučio - galbūt nusprendėme patikrinti daugiau prieinamą (nors ir turistų) Phuket arba netoli Krabi. Beveik keturių valandų kelionė buvo pernelyg ilgas, nes mes turėjome tik dvi dienas.

Ar pakuotės šviesa.

Esu tvirtai įsitikinęs, kad parašysiu viską, ką norite pakuoti, o po to peržengti nuo 5 iki 10 elementų. Nes galų gale, jūsų naujasis vyras nesirūpins tuo, ar tą patį dėvėsite keturias dienas iš eilės.Per blogai nesilaikiau savo patarimų. Žinoma, turėjau kuprinę, bet tai buvo didžiulė, ir aš visada buvau priversta jį patikrinti. Tuo tarpu mano vyras naudojo nešiojimą, o tai reiškia, kad buvau vienintelė mūsų laukimo aplink bagažą priežastis. Taigi paimkite jį iš manęs: jūs niekada nereikia tiek, kiek manote, kad tai padarysite, ir jūsų viešbučio kriaukle paprasta skalbti - tiesiog supakuokite tam tikrą kelionių dydžio ploviklį. (Kita priežastis praleisti tris naktis viešbutyje: suteikti savo drabužiams pakankamai laiko išdžiūti.) Ir ne, jums nereikia tokio papildomo batų poros ar aksesuarų kiekvienam aprangai.

Ar mokslinių tyrimų oro uosto patogumai, jei turite ilgą pertrauką.

Galbūt didžiausias nelaimingas atsitikimas, kurį aš padariau, buvo planuoti ilgą pertrauką Birmos Jangono oro uoste. Vienas dalykas yra aštuonios valandos oro uoste su pasaulinio lygio maistu ir apsipirkimu arba lengva patekti į miesto centrą. Tačiau šis oro uostas neturėjo nė vieno. Taigi, o ne visą dieną sėdėdami apsvaiginančiame kambaryje, kuriame nėra oro kondicionieriaus, mes atvažiavome į naujus lėktuvo bilietus į kitą skrydį iš Bankoko (griežta oro linijų politika reiškė, kad mes negalėjome tiesiog stovėti). Tai buvo geriausias 350 $, kurį praleido visą kelionę.

Nepalikite per anksti po vestuvių.

Šis pasiūlymas taikomas poroms, kurios planuoja tiek savo vedybas, tiek sudėtingesnį medaus mėnesį, du dalykus, kuriuos tikriausiai neturėtumėte daryti tuo pačiu metu, ir savo santykius. (Žinoma, jums reikės apsvarstyti savo vestuvių laiką ir vietą, kur norite eiti. Mes susituokėme birželio mėn. Ir keliavome gruodžio mėnesį, geru metų laiku Pietryčių Azijoje, bet ne idealiai tinka šiltam Europos pabėgimas.) Jei medaus mėnesio atidėjimas yra prasmingas, užtrukite vieną ar du naktį mažą mėnulį po didelės dienos, pageidautina kažkur automobilio važiuoti, nes jei stengiatės patekti į oro uostą , jūs taip pat galite tiesiog eiti atstumu. Po kelių mėnesių geriausia apie medaus mėnesį? Pasibaigus dienai, jūs vėl pajusite tuos vestuvių dienos įspūdžių drugelius.