Darcy dienoraštis: ką aš myliu šią savaitę


Fotografija: Heartful.ly

„Hearful.ly“ ir „The Tory Burch“ fondas


Jei norite, kad jūsų vestuvės palaikytų gerą priežastį ir pasidalintų savo laimę padėdami kitiems, „Heartful.ly“ yra puiki registracijos vieta jums. Bendradarbiaudami su ne pelno siekiančiais asmenimis JAV ir visame pasaulyje, „Heartful.ly“ suteikia poroms ir jų bendruomenėms galimybę savo vestuvių registre finansuoti projektus, kuriais keičiasi gyvenimas. Heartful.ly turi partnerystę su daugiau nei 50 ne pelno penkiais žemynais ir kas savaitę auga! (Jei pora jau aistringai žiūri į tam tikrą pelno nesiekiančią įmonę, „Heartful.ly“ komanda dirbs su organizacija, kad pridėtų juos prie platformos.) Po vestuvių gausite poveikio atnaujinimą, kuris parodys, kaip jūsų registras padarė teigiamą poveikį kitų gyvenime. Katie Glantz, vienas iš svetainės steigėjų, dabar yra Tory Burch fondo, kuris padėjo registrui augti ir plėsti savo verslą visame pasaulyje, dalis.

Labdaros vestuvių dovanos Fotografija: Jen Chanyi / Bloomerent

Bloomerent


Darbas su „Bloomerent“ savo vestuvių gėlėms yra puikus būdas užtikrinti, kad jūsų susitarimai nebus panaudoti po vestuvių. „Bloomerent“ sujungs jus su floristu, kuris įtrauks jūsų centrines dalis ir tvarką į savo internetinę duomenų bazę. Kitas įvykis, įvykęs maždaug tuo pačiu metu, kaip ir jūsų vestuvės, „pasirenka“ jūsų vestuves, o jūsų gėlių pardavėjas pritaikys jūsų gėles ir pristatys jas į kitą renginį. Jums tereikia pasirinkti savo gėles! Ne tik taupysite pinigus pasidalydami savo gėlėmis, bet ir užtikrinsite, kad jie gaus antrą gyvenimą kitoje vestuvėje ar ypatingoje progoje.
Kaip perteikti ir dovanoti savo vestuvių gėlės


Fotografija: Darcy Miller

Zola ir Michael C. Fina

Neseniai nustojau Zola Townhouse Niujorke Crosby gatvėje, kad švęsti savo partnerystę su Michael C. Fina. Su „Michael C Fina“ persikelti į visiškai internetinę parduotuvę, jų partnerystė su „Zola“ suteiks nuotakoms ir jaunikiams galimybę susipažinti su geriausiu klasėje „Universal Wedding Registry“ patirtimi.

„Butterfly Bakeshop“ aptarė desertą renginyje, ir aš myliu, kaip jie interpretavo gražią Anna Weatherly porą į savo tortų dizainą. Man patinka idėja, kad poros, turinčios savo močiutės porcelianą ar nuomos porą, naudojasi savo didele diena į savo vestuvių tortą!
Kaip iš tikrųjų naudoti Kiniją iš savo vestuvių registro