Hannah Davis nešiojo ne vieną, bet du individualius Vera Wang vestuvių sukneles


Fotografija: Larry Busacca

„Hannah Davis“ - tai naujausias šventės nuotakos, kurios turi dvi vestuvių sukneles. The Sportas iliustruotas modelis pasuko į kitą nei Vera Wang, kad sukurtų savo sukneles savo šv. Helenos, Kalifornijos vestuvėms Derekui Jeteriui.

Gauti visas detales apie Davis-Jeter vestuves

Dabar dizaineris dalijasi nuotakos ceremonijos ir priėmimo suknelių eskizais. „Meadowood Napa Valley Resort“ ceremonijoje Davis dėvėjo aukštą kaklo, tinkančio ir blizgančio suknelę su savo mylimuoju iškirpte ir atsidarė atgal. „Suknelė yra padengta tiulio ir ranka aplikuotų Chantilly nėrinių sluoksniais“, - rašė „Wang“ Instagram antraštėje.

 

@hannahbjeter atėjo #DerekJeter šeštadienį, liepos 9 d. Napa slėnyje, Kalifornijoje. Dėl ceremonijos, Hannah dėvėjo pagalvėlę #VeraWang undinė suknelė su mylimojo iškirpte, tiulis viršutiniu kaklu ir grįžo atgal. Suknelė yra padengta sluoksniais tylos ir rankų aplikacijos Chantilly nėriniais. #VeraWangcelebs #verawangbride #bridalfashion #weddingstyle

Vera Wang (@verawanggang) paskelbta nuotrauka

Suknelė atrodė dar geriau IRL, ypač šalia buvusio Niujorko Yankees klasikinio juodo tux ir balto mygtuko. Nešiojant baltą žydėjimą, graži nuotaka dėvėjo plaukus, traukiamus atgal į stilingą bandelę ir padengė šydą.

 

#DerekJeter ir #HannahDavis (#VeraWang #weddingdress) pagaliau susietas mazgas. Šeštadienį „Meadowood Napa Valley“ kurorte, Šv. Helenoje, Kalifornijoje, Yankees legenda, 42, ir „Sports Illustrated“ viršelio žvaigždė, 26 metų. #Vestuvės

@Guysandpeople paskelbta nuotrauka

Davis gavo truputį žaismingą post-ceremoniją, pakeisdamas savo didžiąją mermaidinę suknelę ir į „V-neck“ marškinėlį su balta iliuzija tylliomis detalėmis juosmenyje ir dvigubą šilko žiauną „A-line“ sijoną, pabrėžtą šoninių šarvų, “taip pat Vera Wang. Nors atvaizdai dar neturi Daviso paviršiaus priimamojoje suknelėje, mes esame pasirengę statyti, kad ji buvo apsvaigusi - galbūt ji netgi leisdavo plaukus mažai įvairiai grožio išvaizdai!

 

@hannahbjeter atėjo #DerekJeter šeštadienį, liepos 9 d. Napa slėnyje, Kalifornijoje. Registratūroje „Hannah“ dėvėjo pasirinktinį „V“ kaklo apvalkalą su baltu iliuzijos tentu. #VeraWangcelebs #verawangbride #weddingstyle #bridalfashion

Vera Wang (@verawanggang) paskelbta nuotrauka

Ponia Jeter, kuri oficialiai pakeitė savo vardą, prisijungia prie įžymybių brolių Chrissy Teigen, Victoria Beckham, Mariah Carey ir Alicia Keys, kurie taip pat dėvėjo Vera Wang savo didelėmis dienomis. Ji pirmą kartą paskelbė, kad Wangas sukurs suknelę vasario interviu Pramogos Šiandien. „Nežinau, ar prieš faktinę dieną pateiksiu per daug detalių, bet aš labai džiaugiuosi, kad ji kuria suknelę“, - sakė ji.

„Chrissy Teigen“ dėvėti „Trys Vera Wang“ vestuvių suknelės