Grupės dovanų etiketas


Fotografas: Kate Mathis

Grupinės dovanos pirkimas yra naudingas visiems svečiams ir nuotaka ir jaunikis. Pradedantiesiems, jei esate svečias, gausite nuotaką ir jaunikį dovaną, kuri yra prabangesnė už vieną, kurią paprastai galėsite sau leisti sau. Jei esate dalis grupės, kuri pakankamai sumaniai sutelkia savo pinigus - pavyzdžiui, nuotakos kolegijos kambarius, jaunikio vaikystės draugus ar visus pirmuosius pusbrolius, įdomu galvoti apie didelę dovanų idėją, kurią visi galite duoti kartu. Jei galvojate duoti grupinę dovaną, tai, ką jums reikia žinoti.

Svečių vadovas vestuvėms: kai jums reikia duoti dovaną

Kiek turėtumėte išleisti?

Sukūrus grupę, ji gali nuspręsti, kiek išleisti pagal sutarimą. Ar kiekvienas nori išleisti $ 50? $ 100? Daugiau? Nepriklausomai nuo skaičiaus, kiekvienas žmogus paprastai pateikia tą pačią sumą.

Ką daryti su sveikinimo kortele?

Yra parinkčių. Jei kiekvienas grupėje gyvena vienas šalia kito ar prieš vestuves, kiekvienas žmogus gali pasirašyti savo vardą (kuo didesnė kortelė, tuo geriau). Jei tai neįmanoma, vienas asmuo (dažnai tas, kuris renka pinigus) pasirašo kiekvieno dalyvio vardą. Nereikia siųsti jokios papildomos individualios kortelės iš tų, kurių vardas bus nurodytas grupės kortelėje.

Kas perka dovaną?

Tai dažnai įsigyja tas pats asmuo, kuris pasiūlė atlikti grupinę dovaną. Prieš pirkdamas prekes, grupė turėtų susitarti, ką pirkti.

Kokios yra dovanų idėjos?

Pažvelkite į poros registrą dėl pricier dovanų. Apsvarstykite daiktus, tokius kaip meno kūriniai, baldai ar kilimėliai. Arba praleiskite tradicinį registrą ir gaukite jiems patirties, pavyzdžiui, parasparnių pamokas savo medaus mėnesį, arba padarykite didelį indėlį į savo namų remonto fondą (pvz., Vonios kambario renovacija).

Kodėl nereikia papildomos dovanos?

Viena dovana yra pakankama, nebent tai yra maža simbolinė dovana (pvz., Skanus kosmetikos maišelis, sakantis „žmona“). Atminkite, kad esate grupės narys!