Šios didžiosios mergaitės kaip gėlių mergaitės visiškai ištirps tavo širdį


Fotografija: Ashley Elizabeth Photography

Gerbti abi savo močiutes savo vestuvėse, nuotaka ir jaunikis Josh ir Maggie Wakefield paprašė, kad jie būtų kartu gėlių merginos. Nuotakos močiutė Joyce (dešinėje) ir jaunikio močiutė „Drue“ (kairėje) laimingai atlikdavo žiedlapių mėtymo pareigas, dėvėdami atitinkamus pilką suknelę birželio 11-osios Pensilvanijos vestuvėms, kaip matyti Ashley Elizabeth Photography fotografijose.

Esminiai vedybų patarimai iš laimingų vedęs močiutės


Fotografija: Ashley Elizabeth Photography

„Turiu tiek daug malonių prisiminimų apie savo seserį ir miegą savo močiutės namuose kaip vaikus, kurie gamina naminius cukraus slapukus“, - pasakojo nuotaka „Huffington Post“. „Aš visada turėjau ypatingą ryšį su mano seneliais, nes jie padėjo man pakelti mano seserį.“


Fotografija: Ashley Elizabeth Photography

Po tėvo mirties 2013 m. Gaubtinės žarnos vėžiu, Maggie ryšys su savo seneliais dar labiau išaugo. "Aš norėjau įtraukti tėvus į vestuves. Mano senelis, Ronaldas Sr, vaikščiojo mane priešais eismą ... aš tikiu, kad mano tėvas žiūri žemyn, šypsosi ir juokėsi, jo motinai mesti gėlių žiedlapius ... su savo tėvu ir su manimi iš nugaros."

Kaip įtraukti tėvus iš tėvų į savo vestuves


Fotografija: Ashley Elizabeth Photography

Jaunikis ir jo močiutė Drue taip pat turi glaudų ryšį: „Ji turėjo didžiulę įtaką Josh gyvenime“, - sakė Maggie. „Ji yra viena iš rūpestingiausių, švelniausių ir mąstantų moterų, kurios žinau. Mūsų močiutės, kaip gėlių mergaitės, mums reiškė pasaulį!“.

Abi močiutės buvo paliestos pora sprendimu paprašyti, kad jos taptų bendro gėlių merginomis, ir abi poros šokė naktį priėmime, turėdamos savo gyvenimo laiką. „Manau, kad tai buvo laimingiausia, kad aš matiau savo senelius per metus“, - sakė Maggie. „Matydami juos šokdami kartu, tiesiog pašildė mano širdį ir visa, ką galėjau galvoti apie tai, kad vieną dieną bus Josh ir aš.“

Nustebinantys dalykai, lemiantys ilgalaikę santuoką