Šie „Draugai“ gerbėjai tiesiog sukūrė „Monica“ ir „Chandler“ pasiūlymą


Fotografija: „Comedy Central“ sutikimu

Jūs žinote, su vienu pasiūlymu? Chandleris ir Monica romantiškas pasiūlymas, kad būtų ikoniškas (nors ir nerealus) Niujorko butas, yra tikslus. Radha Patel jį labai gerai prisimena - ji stebi seriją kiekvieną naktį prieš miegą. Taigi tai buvo dar prasmingiau, kai jos draugas Krunal Desai jį nustebino puikiu pasiūlymu apsilankydamas „Comedy Central“ draugystėje „Haggerston Park“, Londone.

„Mes abu visiškai mėgstame Draugaiir Radha negali eiti miegoti be žiūrėjimo. Mes netgi turėjome trumpą pertrauką mūsų santykiuose, todėl žmonės mus vadino tikruoju gyvenimu Ross ir Rachelė “, - sakė KrunalKomedijos centras. „Kai pamačiau, kad„ FriendsFest “sugrįžo, aš žinojau, kad tai būtų puiki vieta paprašyti jos tuoktis.

Pasiūlykite vaizdo įrašus, kurie bus tinkami jūsų stalui


Fotografija: „Draugų“ sutikimas per „Netflix“

„Krunal“ susisiekė su „Comedy Central“ ir „Luna Cinema“, kurie sutiko ir netgi leido jam suplanuoti kopiją. Dėl realaus vizito su Radha, darbuotojai paklausė, ar pora elgtųsi kaip nuotraukų pavyzdžiai - tai protingas triukas, kad fotoaparatai nenukentėtų. Ji pasakė „taip“, o tada „taip“, kai Krunal netikėtai nusileido ant vienos kelio, Chandlerio stiliaus, ir paprašė savo pačios pirmaujančios moters susituokti!

„Kai pirmą kartą pamačiau butą, aš iš tikrųjų maniau, kad tai būtų puiki vieta pasiūlyti, - sakė Radha. "Niekas negali pasiūlyti šio pasiūlymo, tai buvo nuostabus ... Kaip sakė Phoebe, jis yra mano omaras!" Kalbama kaip tiesa Draugai ventiliatorius.

Geriausi visų laikų televizijos santuokos pasiūlymai