Ką daryti, jei draugas neteisingai mano, kad ji bus tarnaitė


Fotografija: Tonhya Kae Photography

Renkantis savo nuotakos vakarėlį, yra viena moteris, kuri pakyla virš poilsio: garbės tarnaitė. Nesvarbu, ar ji yra geriausias draugas ar giminaitis, jūsų galvos palydovas planuos prieš vestuves, padės jums pasiruošti didelėms dienoms ir suteikti labai reikalingą emocinę paramą. Bet kas, jei draugas neteisingai mano, kad ji bus jūsų vestuvių tarnaitė? Štai ką daryti.

Susiję: Jūsų Bridesmaid ir Groomsmen etiketo klausimai atsakyti

Būk atviras

Jei artimas draugas mano, kad ji bus garbės tarnaitė, gali būti sunku nutraukti blogas žinias. Jūs galite nerimauti, kad ji jaučiasi įžeisti, sumišusi ar sužeista. Siekiant išlaikyti draugystę, nuotaka turi būti sąžininga dėl savo sprendimo. Jei norite, kad draugas vis dar būtų įtrauktas į nuotakos vakarėlį, paprašykite jos (pageidautina asmeniškai - niekada nei teksto ar el. Laiško) būti pamergė. Net jei ji apskritai nebus vestuvių vakarėlyje, vis tiek turite būti teisinga, nesvarbu, kokia gali būti sunki situacija.

Paaiškinkite savo argumentus

Jei jūsų draugas nusiminęs dėl to, kad nėra garbės tarnaitė, švelninkite smūgį, paaiškindamas savo sprendimą. Ar ji gyvena toli? Ar ji eina per didelį gyvenimo įvykį (pvz., Didelį žingsnį ar darbų pasikeitimą), kuri gali jaustis su jos tvarkaraščiu? Ar norėtumėte pasirinkti geriausio darbo šeimos narį, ar nusprendėte visiškai atsisakyti vestuvių? Siūlydamas konkretų paaiškinimą, jūsų draugas geriau supras jūsų motyvus - ir, tikiuosi, neužgniauš, kodėl ji nesupjaustė. Tačiau turėkite omenyje, kad jei motyvavimas yra įžeidžiantis (tarkim, jūs nemanote, kad jūsų draugas būtų patikimas ar patikimas), tai gali būti geriausia, kad ją laikytumėte sau.

Duok jai kitą vaidmenį

Jei norite užkirsti kelią sužeistiems jausmams, įsitikinkite, kad jūsų draugas vis dar jaučiasi vertinamas ir svarbus. Suteikite jai svarbią užduotį vestuvėse, kaip skaitant ceremonijos pasažą. Jei ji bus pamergė, paprašykite jos imtis vadovavimo dėl tam tikrų užduočių arba dirbti su savo garbės tarnaitė, planuodama vestuvių dušą ir bachelorette vakarėlį.