„Šviežias Bel Air princas“ žvaigždė Tatjana Ali yra vedusi

Labai ačiū visiems visiems už visus norus !!! Atrodo, kad tai bus tikrai pilnas metai pic.twitter.com/Edb7gTBjB5 - Tatjana Ali (@TatyanaAli) 2016 m. Balandžio 1 d.

Tatjana Ali aka Ashley Banks of Šviežia Bel Air princas, yra oficialiai susituokusi! Per savaitgalį „Ali“ susietas su artimu „Beverly Hills“ ceremonija, kuri buvo beveik dviejų metų vaikinai Dr Vaughn Rasberry. Pora, susitikusi eHarmonijoje, paskelbė apie savo dalyvavimą ir „Ali“ nėštumą šių metų kovo mėnesį.

Pora tikrai norėjo, kad proga būtų intymi: jie pakvietė šiek tiek daugiau nei 100 savo „artimiausių draugų ir šeimų, ir tai, be abejo, apima daug žmonių, kurie per daugelį metų dirbo“. Žmonės.

Kaip padaryti didelį vestuvių jausmą

Nuotakos dėvėjusi vestuvių suknelė „Amsale“ vestuvių suknelė buvo prigludusi prie šilko, o tai turėjo baltų peonių ir kreminės sodo rožių puokštę. Bridesmaids taip pat dėvėjo arbatos ilgio uogų spalvos sukneles iš Amsale. Pora rašė savo pažadus, bandydama išlaikyti save šiuo metu. „Aš girdėjau iš daugelio draugų, kad tai vyksta greitai“, - sakė Ali Žmonės prieš ceremoniją. „Tikiuosi, kad mes tikrai išgirsime kiekvieną akimirką ... tikiuosi, kad mes nejausime,„ O mano dievas, tai atsitiko ir dabar tai daroma “. Tikiuosi, kad mes atsipalaidavome ir pakankamai sutelkiame dėmesį, kad iš tiesų galėtume tai patirti “.

Nuotaka prieš vestuves padovanojo savo nuotaiką, nes jos planuotojui Michaelui Russui, bet kai jis atvyko į vestuvių tortą, pora nebuvo tiksliai tame pačiame puslapyje. „Man patinka šokoladas, o Vaughn mėgsta vanilę, kad būtų pakopinis tortas“, - puikus sprendimas!

Jūsų vestuvių tortų aukščiausio lygio išsaugojimas

Vienas iš jų mėgstamų momentų iš vestuvių buvo norintis medis, kurį jie sukūrė registratūroje. Svečiai parašė gerai pageidavimus ant juostų ir sujungė juos su mažo medžio šaka, kurią pora persodins savo namuose ir stebės, kaip jie auga per ateinančius jų gyvenimo metus.

„Tai buvo mano pirmasis susitikimas internete“, - sakė Ali Žmonės iš jos ir Rasberry eHarmony bausmės. „Mes parašėme laiškus prieš keletą mėnesių, kol nusprendėme„ Skype “. Ir tada, žinoma, susitiko.“ Pavasario pasiūlyme dalyvavo „45 minučių pėsčiomis Redwood'uose“, kurį „Ali“ visiškai myli. Nors miškuose savo „sužadėtąja girininkija“ nusileido ant vieno kelio, paprašė jos praleisti likusią savo gyvenimą kartu. "Tik du iš mūsų", Ali priminė. „Tai buvo labai apgalvotas ir tobulas. Mes esame geriausi draugai“.

Kaip rasti tikrąją meilę Pažintys programoje

Laiminga pora plečia savo šeimą - „Ali“ kūdikis turi atvykti šių metų pabaigoje!