5 svarbūs klausimai, kuriuos reikia paklausti pirmąją dieną


Pirmoji data visada yra didelis dalykas. Jūs bandote susipažinti vienas su kitu, kad nustatytumėte keletą svarbių dalykų: ar mylime vienas kito įmonę? Ar turime pakankamai abipusių interesų, kad palaikytume pokalbį? Ar mūsų ryšys gali tapti ilgalaikiu santykiu? Nors antrojo (ar trečiojo ar ketvirtojo) dienos planavimo metu nieko blogo, kad išsiaiškintumėte, kur jūs einate, kelios svarbios problemos per pirmą naktį yra paprastas būdas matyti, ar spinduliuoja.

Susiję dalykai: Ką reikia prisiminti, o Pažintys

Ką darote, kad dirbtumėte ir kiek laiko tai darėte?

Ieškote ko nors, kas yra įsipareigojusi karjerai ir labai aistringai tai, ką jie daro? Jei užduosite šį klausimą ir atsakymas atrodo visur, ar jie keletą kartų pakeitė savo mintis, tai jums gali būti raudona vėliava. Nors tai nebūtinai reiškia tai, kaip jie elgiasi su santykiais, jis gali apsvarstyti, kaip jie įsipareigoja daryti viską.

Kaip tu linksminiesi?

Jie sako, kad priešingumai pritraukia, bet turintys mažiausiai abipusių interesų reiškia, kad galite būti suderinamas. Jei jis yra lauko žmogus ir nenorite nieko daryti su Motina Gamta, tai gali būti gera žinoti anksti.

Kokių dalykų tu juokiasi?

Ar esate linksmas mylintis, žemyninis žmogus? Tada galite ieškoti partnerio, turinčio panašią gyvenimo perspektyvą. Paklauskite savo datos, kodėl jie juokiasi - tai suteiks jums gerą jausmą, kas jie yra kaip žmogus ir jų bendra asmenybė.

Ką jūs laukiate šią savaitę?

Šis klausimas suteiks jums šiek tiek informacijos apie tai, kas jų kasdieniame gyvenime paprastai atrodo. Ar jie yra intravertiški ar ekstravertiški? Socialinė ar homebody? Jūs norite įsitikinti, kad esate su žmogumi, kuris yra panašus į jus socialiai.

Kaip jūs ir jūsų geriausias draugas susitiko?

Tai klausia šiek tiek gilesnio klausimo, tačiau atsakymas padės jums susipažinti su šiuo asmeniu emociniu lygmeniu. Ar jų artimiausias draugas grįžta į darželį, ar tai yra gana naujas draugas? Nors nė vienas atsakymas jums nereikėtų nervintis, tai yra gera informacija apie tai, kaip jūs galvojate į antrąją datą.