Kaip planuoti iškilmingą vestuvių šventę


Fotografija: Noa Azoulay / Feather Love Photography

Scena: smaragdas-žalias pievas su taškelėmis. Merginos don 's gėlių vainikėliai ir macramé suknelės. Grupė užima sceną. Tai gali atrodyti kaip muzikos festivalio pradžia, bet šiais laikais tai gali būti ir vestuvių pradžia. Įkvėptas „Bonnaroo“ ir „SXSW“ renginių atsilikimo dvasia, poros mesti tradicijas iš lango ir sukuria boho vestuvių savaitgalius dideliuose lauke, kartu su glampinančiomis palapinėmis, gyvais pasirodymais, DJ ir jogos užsiėmimais. „Geriausia muzikos festivalio dalis yra laisvės jausmas, todėl norėjome sutelkti savo vestuves į tą esmę“, - sako Brit Castanos, kuris savaitgalį žygiuodamas į žygius, žiūri į Beasore Meadows, šalia Yosemite nacionalinio parko ir muzika. "Mes žinojome, kad nenorime jokių taisyklių."

Susiję: atsitiktinės vestuvių idėjos jūsų mažai raktų didelei dienai

 


Fotografija: Noa Azoulay / Feather Love Photography

Panašiai, Coachella mylintis pora Chloe Moore ir Taylor Sinnard ėmėsi festivalio žygio savo vestuvių metu Moabo, Juta, dykumoje su alaus čiaupu, gyvomis juostomis, lazeriniu žyma ir tyliu diskoteka. Svečiai susilieja su karšto oro balionu, greičio valtimis žemyn Kolorado upe ir pėsčiomis Arches nacionaliniame parke. „Šokiai dykumoje viduryje su draugais ir jų kailiniais kūdikiais yra visiškai mums“, - sako Moore.

Be to, leisdami poroms parodyti aistras ir interesus, festivalio stiliaus rinkimas yra dar vienas privalumas: visa tai yra maksimalus laikas, kurį turite su savo artimaisiais. „Tradicinėse vestuvėse smulkmenos įterpiamos į šį nedidelį laikotarpį, tačiau kai kurie nuotakos ir jaunieji nori kažką daugiau patirties, - sako„ San Diego “renginio-dizaino ir nuomos kompanijos„ Pow Wow Design Studio “savininkas Melissa Strukel . Tokiu būdu visi savaitgaliais kartu lieka, o ne nukreipti į atskirus kambarius - Castanos festivalyje, pavyzdžiui, po repeticijų vakarienės svečiai praleido naktį pasakodami istorijas, sėdėdami ant žolės ir miegodami po žvaigždėmis. „Mūsų svečiai pažino vieni kitus geriau nei paprastai, nes jie buvo dykumos viduryje“, - priduria Moore. "Mes vis dar matome draugystę - ir kūdikius! - per šį epinį ilgą savaitgalį."


Fotografija: Noa Azoulay / Feather Love Photography

Pasiruošę užsisakyti artimiausią pievą ir pradėti planuoti savo festivalio vestuvių ASAP? Svarbu atidžiai apsvarstyti šią idėją, nes ši tendencija tikrai nėra visiems. „Kai kurie žmonės mėgsta nuotolinio lauko išvaizdą, bet jie erzina klaidų"Strukel sako. Ir net jei jūs ir jūsų partneris yra lauke, jūs taip pat turite apsvarstyti savo svečius - ar jie labiau linkę rasti stovyklavietę dykumoje įdomių ar bauginančių? Tada yra logistikos ir išlaidų, kurias reikia nepamiršti Jums reikia išsiaiškinti, kas yra leidžiama (ir ką jums reikia), taip pat bus prijungti generatoriai, vonios kambariai ir palapinės. Įsitikinkite, kad yra vandens stotys, dušai, atspalvis, pirmosios pagalbos ir apsauga nuo elementų. geriausias dalykas, kurį mes padarėme, buvo partneris su teisingais pardavėjais, - sako Castanosas. „Šios rūšies vestuvėms reikalingas lankstumas, sunkus darbas ir geri požiūriai. Tai tikra komandos pastanga, taigi, kad žmonės patektų į laivą, kuris suteiks jam geriausią. "

Bet su tinkamu protu ir įgula, tai gali būti kartą gyvenime patirtis. „Kas daro festivalio vestuves taip stebuklingai, yra visų kartu su visais savaitgaliais,“ sako Strukel. „Kiekvienas yra vienintelis dalykas: meilė“.