Mūsų 5 mėgstamos vasaros atnaujinimai


Fotografija: Bryan Gardner

Poliruotas Boho Braid

Valentino Haute Couture šukuosenė Guido Palau dengė pynę galvos juostą per centrinę dalį ir pritvirtino ją prie ausų. Tada jis susukė plaukus į mažą bandelę, kuriame buvo daugiau bobby smeigtukų, ir tik „Redken Forceful 23 Finishing Spray“ ($ 22, redken.com) spritzė, nes „jei jis tampa pernelyg produktas, stilius praranda savo žavesį“.

Pusė lankas

Norėdami sukurti šį stilių „Altuzarra“, Paulas Hanlonas sušukavo plaukus su „Fekkai Full Blow Volume Styling Whip“ ($ 20, fekkai.com) ir ištraukė jį į žemą, šoną suskaldytą žirgyną, sustodamas ant paskutinio ištraukimo. Jis supakavo galus aplink elastingą ir pritvirtino stilių.

Fobas

Peteris Grayas sukūrė „Badgley Mischka“ sidabro bobą, pradėdamas smulkinti plaukus, šonus išilgai kaklo pakraščio, kad sukurtų inkarą. Jis sulenkė likusius plaukus, nustatydamas jį Moroccanoil Luminous Hairspray Strong ($ 22, moroccanoil.com). Po valymo garbanos, jis valcavo plaukus nuo galų iki plataus chignono, kurį jis įdėjo į pynę.

Sparkly Sweep

„Oscar de la Renta“ manevras Yann Varin sukrėtė „L'Oréal Professionnel True Grip“ tekstūravimo miltelius ($ 16,50, lpsalons.com) visuose plaukuose, įtraukė jį į tai, ką vadina „jaunu ir gyvu“ chignonu, užtikrindamas, kad su bobby smeigtukais, ir pritvirtino kristalų sagė su daugiau smeigtukų.

Blooming Bun

„Nepriklausomai nuo to, ką darysite, nešepkite“, - sako Odile Gilbert, kuris naudojo rankas, kad sukluptų blauzdas į Zak Poseno bandelę. Ji laikė ją vietoje su šilko gėlių bobby smeigtukais ir Kérastase Laque Couture Spray ($ 35, kerastase-usa.com).