Trečiasis „nuotakos tėvas“ gali būti kūriniuose!


Fotografija: Touchstone / Getty Images

Aktorius George Newbern, kuris grojo Bryan MacKenzie kulto klasikojeNuotakos Tėvas, ką tik atskleidė, kad filmų franšizė netrukus gali tapti trilogija. Iš tiesų jau parašyta trečiosios dalies scenarijus.

„Charles Shyer parašė scenarijų. Žinau, kad ten yra scenarijus.Ir kalbama, - pasakė Newbernas Savaitės savaitė. "Aš nežinau, kiek toli, bet aš tikiu, kad dauguma jų bus įdėta, jei scenarijus būtų teisus. Taigi gal tik tai vyksta."

Jūs turite pamatyti „Sekso Tėvas“ Reunioną, kuris įvyko šį savaitgalį

Originalas yra klasikinis, kurio gerbėjai negali gauti pakankamai. Ir dėl geros priežasties! Džordžas Banksas, kurį vaidina Steve Martin, nenori leisti savo dukterei Anniei, grojančiai Kimberly Williams-Paisley, susituokti su Newbern'o personažu po to, kai ji grįžta namo iš kelionės į užsienį su naujienas, kurias ji užsiima. George'ui labai sunku pripažinti, kad jo maža mergaitė auga, ir pasikartoja savo sužadėtinį, kuris veda į labai įsimintinas akimirkas, įskaitant tai, kad širdies atšilimas vėlyvą naktį krepšinio scena tarp mūsų mėgstamos tėvo ir dukters dueto. Filmas taip pat žymi Diane Keaton kaip Annie mama, Nina ir Martin Short, kaip nuostabiai ekscentrinį vestuvių planuotoją Francką.

Paskutinį kartą, kai pamatėme bankus ir MacKenzie šeimasNuotakos II tėvas. Tokioje isteriška dalimi Annie ir jos motina pagimdė naujus kūdikius. Ar trečiasis filmas galėtų pasiimti šiuos du vaikus po 20 metų?

Kalbant apie Newberną, jis turi savo idėjų apie tai, ką jo pobūdis būtų iki šiol. „Manau, kad dabar Bryan MacKenzie greičiausiai būtų senelis. Jie turėjo vaikelį, todėl jis tikriausiai gavo senelę šiuo metu, manau. Arba bent jau arti. Arba jo duktė susituokė. Silicio slėnyje, nes jie yra Vakarų pakrantėje, ir jie greičiausiai gyvena įlankos zonoje, jie gavo keturis vaikus, kuriems reikia šaudyti trečią. Mes sutinkame!