9 priežastys, kodėl kritimas yra ryškiausias metų laikas vestuvių tiekėjams


Fotografija: Kristin Sweeting

Vestuvių sezonas vyksta nuo gegužės iki lapkričio, tačiau pramonės specialistai pastebėjo didelį įvykį, planuojamą nuo rugpjūčio vidurio iki lapkričio pradžios. Tai reiškia, kad kritimas tapo judriausiu metų laiku vestuvių pardavėjams visoje šalyje. Bet tai ne tik jūsų didžioji diena, kai valgote didžiąją dalį savo profesionalų laiko: be darbo su „back-to-back“ vestuvėmis, dauguma pardavėjų, įskaitant planuotojus, fotografus, floristus, maitinimo įstaigas ir grafinius dizainerius, kviečiami į renginius visus metus. Ir tuo metu, kai patenka į aplinką, šie kiti įvykiai tikrai pradeda sparčiai augti. Prieš pradėdami dirbti į paniką, prisiminkite tai: Jūsų vestuvės visada bus prioritetinės, tačiau jums gali reikėti sumažinti savo planuotoją ar maitinimo įstaigą, kai atsakote į el.

Kad padėtų jums suprasti, kaip užimtas jūsų komanda, mes suskaidome devynias priežastis, dėl kurių jūsų pardavėjai šį sezoną yra labai užsiėmę. Patarimas: Tai ne tik gražus oras ir puikus lapija, kad jie laikomi okupuotais.

11 Ką reikia padaryti prieš užsakydami vestuvių tiekėjus

Fall yra populiariausias metų laikas poroms susituokti.

Nesvarbu, ar jūs gyvenate rytinėje pakrantėje ar Vakarų pakrantėje, Vidurio vakarų ar pietų pakrantėse, rudens oras dažnai yra patraukliausias. Nors vakarais temperatūra gali būti kieta ir ryški, dienos vestuvių priėmimas paprastai reiškia, kad pamatysite saulę. Tačiau tai taip pat reiškia, kad jūsų pardavėjai vienu metu gali dirbti su keliais įvykiais ir galbūt netgi keliauja į kitas šalies dalis, kad padėtų kitos poros vizijai gyventi.

Tai derliaus nuėmimo sezonas.

Jei susituokiate vyno šalyje, jūs jau žinote, kad rudenį vyksta derliaus nuėmimo sezonas. Tai reiškia, kad jūsų vynuogyno vieta greičiausiai bus užimta, derindama derliaus nuėmimo ir kitus renginius, be to, padės jums planuoti savo vestuves.

Viskas gausu.

Maitinimo komandos patenka į rudenį vykstančių maisto produktų renginių, nuo vestuvių ir lėšų rinkimo švenčių iki pasirengimo atostogoms. Kaip rudenį yra vienas iš geriausių sezonų gaminti, tai puikus metas mesti vakarėlį. Jūsų maitinimo paslaugų teikėjas tikrai nepamiršo apie jus, bet jie gali dirbti kitame renginyje, kai jūsų skambutis ar el.

Jie ruošiasi jau kitais metais.

Kada užsakėte daugumą pardavėjų? Jei atsakėte: „Apie metus prieš vestuves“, dabar jūs suprasite, kodėl jūsų specialistai žongliruoja tiek daug užduočių vienu metu. Dauguma pardavėjų jums pasakys, kad vienas iš sunkiausių iššūkių, per kuriuos jau eisite per drąsų kritimo sezoną, yra kito sezono renginių planavimo laiko pusiausvyra. Tiesą sakant, dauguma pardavėjų atsakytų: „Kas yra laikas?“.

Įjungiamos įmonės funkcijos.

Fall yra metų laikas, kai dauguma įmonių pradeda planuoti savo atostogų šalis. Balansavimo aktas tęsiasi tiekėjams.

66 „Rustic Fall“ vestuvių centrai

Atsarginiai planai turi tiekėjų.

Jis ne visada atsitinka, bet kartais lietaus, sniego audra, šaltas priekis, karščio banga ar uraganas gali į miestą pereiti į tam tikrą laiką vestuvėms. Tai gali išlaikyti vestuvių planuotojus ir palapinių nuomos kompanijas, kurios vis dažniau susiduria su paklausimais ir problemų sprendimo bėdomis.

Eismas gali būti košmaras.

Vestuvių pardavėjams, dirbantiems tose vietovėse, kurios rudenį laikomos pagrindinėmis turistinėmis vietomis, eismas gali tapti pirmuoju priešu. Tiesą sakant, vien tik eismas gali būti priežastis, dėl kurios jūsų pardavėjas jūsų skambučius grąžina įprastu greitu dvaru.

Tai konvencijos sezonas.

Be to, kad didžiausias vestuvių sezonas, daugelyje miestų rudenį taip pat vyksta sezono metu. Tai reiškia, kad jūsų viešbučiai gali būti pilnai rezervuoti, o privačių transporto priemonių nuoma gali būti sunku.

Jie pirmenybę teikia kruopščiai.

Bet kuris vestuvių pardavėjas, kuris jau keletą metų buvo pramonėje, gali jums pasakyti, kad rudenį laiko metų organizavimo įgūdžiai ir pirmenybės suteikimas gebėjimams. Jei stengiatės surinkti savo planuotoją ar grafinį dizainerį užimto ​​rudens sezono metu, tikėtina, kad jie nepaiso jūsų, bet valdo klientą, kurio vestuvės vyks prieš jūsų.