7 Egzotiniai grožio procedūros jūsų vestuvių paruošimui

Nereikia trinti lėktuvo, kad pridėtumėte egzotišką prisilietimą prie savo didelės dienos paruošimo. Mes turime pasą į pasaulinio lygio grožį, paslaptis, kurias praktikuoja įvairaus pasaulio nuotakos.


Fotografija: Bryan Gardner

Tikslas: švytinanti oda

Ritualas:Pithi ceremonija

Indijoje šeima ir geros mylėtojai susirenka nuotakos ir jaunikio namuose, kad nudažytų savo veidus ir kūnus su česnakų miltų, rožių vandens ir ciberžolės pasta. Šimtmečių praktika „padeda išvalyti odą ir taip pat gali parodyti naują poros gyvenimą kartu“, - sako Shelena Lalji, dr. Shel Wellness & Medical Spa įkūrėja ir direktorė Hiustone, kuris tai padarė prieš savo didelę dieną. Viena iš priežasčių, dėl kurių ritualas skatina spindesį, yra ciberžolė, kurios tyrimai rodo, kad turi ryškių ir priešuždegiminių savybių.

Greitas pataisymas: Išbandykite „Kiehl“ ciberžolės ir spanguolių sėklų energiją „Radiance Masque“ ($ 32, Kiehls.com).

Gauti švytėjimo kompleksą savo vestuvių dienai

Tikslas: aptakūs plaukai

Ingredientas: alyvuogių aliejus

„Aš užaugau, klausydamas mano Italijos močiutės kalbėjimo apie alyvuogių aliejaus naudą“, - sako Unilever / Suave Professionals stilistas Leonardo Rocco. Sandėliukas yra supakuotas su antioksidantais, kurie apsaugo plaukus nuo pažeidimų. Ekspertai šią Viduržemio jūros pusę, kad ji taip pat kaip plaukų gydymas. "Kas savaitę plaukite du šaukštus plaukams, leiskite jam sėdėti 10 minučių, tada nuplaukite, kad padėtų sklandžiai odeles, pridėti blizgesį ir sumažintų dalijimosi galus", - teigia Niujorko dermatologas Erin Gilbert.

Greitas pataisymas: Pridėkite minkštinančią medžiagą - nesijaudinkite dėl skalavimo - su Klorane Leave-In Concentrate su esminiu alyvuogių ekstraktu ($ 18, KloraneUSA.com).

Tikslas: kamufliavimas kūno plaukai

Ingredientas: baliklis

Prieš slydimą į kažką trumpo ar berankovio, daugelis brazilų (tiek blondinų, tiek brunetės) atsisako vaškuoti rankas ir kojas mažiau skausmingam požiūriui: jie balina fuzz į vos ten blondiną su amonio hidroksido ir vandenilio peroksido mišiniu. „Jei paversite veido ir rankų plaukų auksą, nuotraukose jis atrodo gražus“, - sako Brazilijos grožio ekspertas Camila Pierotti. „Daugelis nuotakų palengvina jų pirštų kryptis dėl žiedų arti.“

Greitas pataisymas: Naudokite „Sol de Janeiro“ Brazilijos aukso kūno plėvelę, kurią Pierotti padėjo vystyti, palengvinti ir nuraminti kartu su „cupuaçu“ sviestu, açai ir kokoso aliejumi ($ 39, SoldeJaneiro.com).

Geriausi odos fotografavimo ir pamatų fotografai: Bryan Gardner

Tikslas: šilkinė oda


Ritualas: „Lulur“ ceremonija

Tradiciškai atlikta per 40 dienų, vedančių į vestuves, šis Indonezijos prenuptial valymo paprotys datų iki 17 amžiaus. Daugelis SPA siūlo šiuolaikines versijas, kurios gali prasidėti nuo detoksikuojančio ryžių ir imbiero kūno šveitimo, po to - jogurto kaukė, kurioje yra pieno rūgšties, įrodytas eksfoliatorius. Trečiasis ir paskutinis žingsnis yra jazminų gėlių vonia, kuri odai palieka minkštą.

Greitas pataisymas: Jei neturite užsakytos SPA dienos, pasidaryk pats pasikalbėkite su „Lather Forbidden Rice Body Scrub“ ($ 21, Lather.com), muilo ir šlovės „Smoothie Star“ kūno pienu ($ 12, „Ulta.com“) ir „Sabon Bath Foam“ subtiliame jasmine ($ 17 , SabonNYC.com).

„Ultimate Guide to Prepping Your Skin“ vasaros vestuvėms

Tikslas: „Brows That Wow“

Technika: Trijų žingsnių makiažas


Tradiciškai, Filipinai apkabino drąsiąsias akis (pažiūrėkite į naują „Miss Universe“, „Pia Alonzo Wurtzbach“). „Mano mama ir močiutė savo vestuvių nuotraukose turėjo stiprių antakių, todėl man buvo svarbu juos turėti“, - sako Niujorko makiažo menininkas Mally Roncal iš „Mally Beauty“. Norėdami gauti išvaizdą, kurią Roncal sako „pasikliaudamas pasitikėjimu“, pradėkite paslėpti retose vietose su pieštuku, kuris yra lengvesnis už jūsų antakių plaukus, užpildykite atitinkančiais milteliais ir padėkite jį antakių gelio.

Greitas pataisymas: „Mally Beauty Ultimate Brow Kit“ turi viską, ko reikia ($ 30, MallyBeauty.com).

Kaip gauti puikias akis savo didelei dienai

Tikslas: viršutinė oda

Ingredientas: kiaušiniai

Įrodymas, kad Korėjos grožis visada rimtai ėmėsi odos? Korėjiečių moterų enciklopedija nuo 1800-ųjų metų rekomenduoja naudoti kiaušinių kaukę, jei turite nelygią ar nuobodu odą. Nors ji nerekomendavo, kad dėl bakterinės infekcijos pavojaus kiaušinis būtų nuleistas ant veido, Los Andželo dermatologas Christine Choi Kim sako, kad mokslai, kuriais vadovaujasi, yra patikimi. „Kolagenas ir albuminas kiaušinių baltymuose turi tiesioginį tonizavimo ir sugriežtinimo efektą ir gali suteikti mažesnių porų išvaizdą“, - sako ji, o tryniai turi lipidų, baltymų, vitaminų ir lecitino hidratuoti.

Greitas pataisymas:Žaiskite jį saugiai su pernelyg šaltu mokyklų kiaušinių putų paketu ($ 20, Sephora.com).