Eva Longoria sakė „Sweetest Things to Husband José Bastón“

 

Mano partneris nusikaltime! Jis nekenčia, kai skelbiu savo nuotraukas, bet mano vyras yra geriausias žmogus, kurį žinau. Kartu mes keliaujame po pasaulį, kartu juokiame, kiekvienas akimirkas mėgstame gryname džiaugsme. Tu esi mano angelas Pepe Baston, įdėjęs į šią žemę, kad užpildytumėte mano širdį su meile ir laimės. Te amo vida mía!

Eva Longoria Baston (@evalongoria) bendras pranešimas

Įžymybės dažnai skelbia socialinėse žiniasklaidoje apie savo artimuosius jubiliejus ir gimtadienius. Tačiau ypatingos progos nėra vieninteliai atvejai, kai jie gali įvertinti savo partnerius! Eva Longoria, pasivažinėjusi su vyru José Bastonu, ėmėsi laiko pagirti jį, o atsitiktinė pastaba, kupina susižavėjimo, rimtai pašildys jūsų širdį. Aktorė įrodo, kad mažai, kasdieniniai dalykai daro tai, kad mylintis žmogų taip saldus.

Ketvirtadienį, be jokių akivaizdžių priežasčių, išskyrus gush, Longorija pavadino Bastoną „geriausia žmogumi, kurį žinau“. Adoruojanti linija buvo viena iš daugelio dalių dydžio antraštėje, skirta pora Instagram momentinei nuotraukai. „Mano partneris nusikaltime! Jis nekenčia, kai skelbiu savo nuotraukas“, - pasidalino ji. „Mes keliaujame kartu su pasauliu, kartu juokiame, mėgstame kiekvieną akimirką kartu su grynu džiaugsmu. Tu esi mano angelas Pepe Bastón, įdėkite šią žemę, kad užpildytumėte savo širdį su meile ir laimės.

ŠIS KAIP EVA LONGORIJA CELEBRATYJO PIRMOJI METU

Kartu su šaukimu buvo sutuoktinių, kurie kartu su maistu juokėsi, nuotrauka. Mes spėjame, kad tai viena iš jų ilgo atostogų - jie buvo visur neseniai! Pramogos Šiandien praneša, kad lankėsi Ispanijoje ir Ibizoje ir dabar grįžta į Veneciją, Italiją. Nenuostabu, kad oras yra ore!

„Longoria“ ir „Bastón“ šventė savo vienerių metų jubiliejų. Visi požymiai rodo pagrįstą išvadą, kad pora naudojasi vedusiu gyvenimu.