Ar „Nėra vestuvių vakarėlio“ tendencija jums tinka?


Fotografija: Mary Claire Photography

Nors kai kurios moterys supranta, kaip išspręsti klausimą savo nuotakos vakarėliui, kiti bando išsiaiškinti, kaip paaiškinti, kad nebus. Pastaraisiais metais matėme „ne nuotakų vakarėlio“ tendenciją, todėl mes kalbėjomės su dviem prieskoniais suplanuotais vestuvių planuotojais apie tai, kas tikrai patinka praleisti palydovus. Čia jie dalijasi savo mintimis apie vestuves be bridesmaids ir groomsmen ir siūlo patarimus, kurie padės jums nustatyti, ar ši tendencija jums tinka.

Susijusios: Patarimai, kaip pasirinkti savo vestuvių vakarėlį

Ko tikėtis.

Nuotakos šalys nebūtinai yra reikalingos, tačiau vyrai ir moterys, kurie sudaro tradicinę palydovų grupę, paprastai yra atsakingi už tam tikras užduotis. Nesant nuotakų vakarėliui už atsakomybę, nėra „žemės teisės“, kai kalbama apie renginių organizavimą. „Negalima būti vestuvinio dušo kabineto ar vakarienės vakarėlio, nebent jūs pats tai planuojate ar paprašytumėte draugo ar šeimos nario“, - teigia Jove Meyer, Jove Meyer renginių savininkas ir kūrybinis direktorius. Kad būtų išvengta painiavos, įsitikinkite, kad aiškiai informuosite apie lūkesčius, susijusius su artimu draugu ar tėvais, kad visi būtų aiškūs.

Ir nors jūs negalite manyti, kad tai yra didelis dalykas, norint eiti solo savo didelėje dieną, jūsų besties gali jaustis kitaip. Būkite susipažinę su bet kokiais sužeistais jausmais ir pabandykite rasti įvairių būdų, kaip atpažinti tuos, kurie jums svarbūs. Nesvarbu, ar prašoma jų skaityti, paminėti juos programoje, ar kviečiant juos rytą pasiruošti su jumis, nedidelis gestas galėtų būti labai geras, kad išlaikytų stiprius alkoholinius gėrimus. „Vestuvių vakarėlių vestuvių darbas turi komandą“, - sako Meyer. "Visi linksmybės be jokios atsakomybės!"

Susiję: 18 dalykų, kuriuos niekada neturėtumėte pasakyti draugui, kuris nėra bridesmaid

Apsvarstykite tendenciją, jei ...

Jūs esate anti-drama.

Jei jūsų vienas didžiausių dienų tikslas yra išlaikyti stresą iki minimumo, pasirenkant atsisakyti palydovų gali būti labai naudinga. Neturėdami jokių tvarkaraščių, kad susitartumėte, prieštaraujantys mados pojūčiai, ar ilgas „priminimas“. laiškus rašyti, jūsų planavimo procesas tiesiog tapo daug paprastesnis. „Reta yra nemokama drama, dirbti nemokamai, be streso vestuvių vakarėlyje“, - sako Meyer. „Užuot rizikavę, vis daugiau ir daugiau porų tik išleidžia oficialius vestuvių vakarėlio vaidmenis, bet išlaikydamos įdomias jo dalis, kad visi būtų laimingi.“

Jūs esate biudžete.

Visi žino, kad kostiumas yra dažnai brangus. Tačiau Emily Peterson, Emily Weddings Inc. savininkas, nurodo kažką, ką nesupranta: nuotaka ir jaunikis taip pat brangesnis! „Dėl poros ji leidžia taupyti pinigus nepirkdama puokštės, vestuvių vakarėlio dovanos ir papildomos partijos išlaidos.“ Jei esate siauras biudžeto nuotaka, tai gali būti prasminga pašalinti nuotakos vakarėlį - plius, taupydami savo draugus, išlaidos, kurios atsiranda kartu su pamergėnais, yra visų dalyvių laimėjimas / laimėjimas.

Jūs nenorite jokių trukdžių.

Tai diena apie jus ir jūsų būsimą sutuoktinį. Nors malonu atpažinti draugus ir šeimą, kurie jus palaikė, tai nėra privaloma. „Ši diena yra apie savo meilės ir atsidavimo vieni kitiems šventimą ir tai yra svarbiausia detalė“, - primena Petersonas. Jei stovėdamas prie altoriaus tik su savo pamėgtuoju, jūs palaikysite ir sutelkiate dėmesį į kitą, o tai, ką draugas galėtų prieštarauti?