Ar Emma Roberts ir Evan Peters įsitraukė, vėl?

Emma Robertsas ir buvęs sužadėtinis Evanas Petersas buvo surasti kartu Provincetown, Masačusetsas, šį Padėkos savaitgalį, ir dabar kiekvienas norėtų sužinoti, ar jų įsitraukimas vėl sugrįžta po to, kai paparaciai juos sužino.

Ricky Martin dalyvauja drauge Jwan Yosef!

 

Atrodo, kad Holivudo vėl įjungta, vėl atsijungusios poros perjungė „On“ jungiklį ... Emma Roberts ir Evan Peters. „American Horror Story“ žvaigždės buvo apsipirkti ir apsipirkti aplink Provincetown, MA penktadienį ... su daugybe PDA. #tmz #emmaroberts #evanpeters #ahs

TMZ (@tmz_tv) įkėlė nuotrauką

Bet TMZnuotraukų spaudai nėra vienintelis raktas, kad pora vėl įsijungė. Mažiau nei prieš savaitę Peters pasidalino „Roberts“ vaizdu apie Instagram, pavadindamas jį „Ši mergina“.

 

Ši mergina

Nuotrauka paskelbta Evan Peters (@booboodaddy)

Netrukus po to, Scream Queens aktorė atsakė, dalindamasi savo įrašu su atitinkama antrašte. Visiškai sustabdyti!

 

Šis vaikinas...

Vaizdo įrašą paskelbė Emma Roberts (@emmaroberts)

Jei to nepakanka, kad juos suplanuotumėte, Robertsas taip pat Šį savaitgalį socialinės žiniasklaidos platforma atskleidė kažką kito.

 

Laimingas Padėkos: @booboodaddy

Nuotrauka, kurią įkėlė Emma Roberts (@emmaroberts)

Jei pažvelgsite atidžiai, atrodo, kad pirštu yra pažįstamas žiedas, nurodoE! žinios-tai gali būti kad žiedas? Peters taip pat pažymėtas paveikslėlyje.

Kaip paskelbti savo dalyvavimą Instagram kaip „Celebrity“

Šaltiniai prisiekia JAV savaitės kad pora iš tikrųjų vėl įsitraukė, ir vėl atgaivino savo romantiką. „Ji dėvėjo savo žiedą ant rinkinio“, - pasidalino pasitikėjimu. „Visi žino, kas yra.“

Peters pirmą kartą pasiūlė 2013 m. Pabaigoje, po to, kai pora susitiko bendrai Suaugusiųjų pasaulis tais pačiais metais. Nuo tada jie sakė, kad 2015 m. Birželio mėn.

Nesvarbu, ar jie iš tikrųjų yra elementas, ar nesvarbu, ar jie yra, ar ne, mes tikimės, kad abi žvaigždės nusipelno laimingo galo.