Ekologiškas vadovas vestuvių kvietimams ir raštinės reikmenims


Fotografas: Peter Ardito

Jūsų vestuvių spausdintų medžiagų sąrašas - įrašymo datos, kvietimai, atsakymo kortelės, programos ir pan. Gali būti ilgas. Ir šie daiktai dažnai yra graži jūsų dienos išvaizdos ir stiliaus dalis. Bet jei jūsų tikslas yra sumažinti poveikį aplinkai, taip pat yra būdų, kaip turėti savo popierių ir būti draugišku Žemei.

„Apsvarstykite elektroninio pašto dėžutės siuntimo datą“, - sako Juliette Fagerwold, „San Diego“ įsikūrusios „Simply Elegant Weddings“ planuotojas ir savininkas. Paprastai tai yra atsitiktinis gabalas, o dienos temą galite nustatyti linksmu, atsipalaidavusiu būdu. Siųskite paprastą el. Laišką arba naudokite internetinę paslaugą, pvz., „Paperless Post“, kad sukurtumėte skaitmeninį pranešimą.

Ekologiškų vestuvių planavimo būdai

Kalbant apie oficialią kvietimą, „vestuvių kvietimo elektroniniu paštu siuntimas vis dar nelaikomas tinkamu etiketu“, - sako Fagerwoldas. Tačiau yra būdų, kaip sumažinti naudojamų spausdintų medžiagų kiekį. Ji siūlo šiuolaikišką „tik vieną voką, vieną kvietimą ir vieną įdėklo kortelę, kuri nukreipia svečius į jūsų vestuvių svetainę“. Svetainėje gali gyventi informacija, paprastai įtraukta į papildomus intarpus, pvz., Žemėlapio, apgyvendinimo ir transportavimo galimybes. Kai kurios poros praleidžia popieriaus komponentus, pvz., Programas ir meniu, bet galite juos įtraukti ir daryti skirtumą naudodami ekologišką popierių ir rašalą. "Be perdirbtų medžiagų, medvilnės popierius yra puiki galimybė, nes tai natūralus, atsinaujinantis šaltinis", - sako Rachelle Schwartz, Kalifornijoje įsikūrusio prabangaus stacionaro Wiley Valentino savininkas. Pavyzdžiui, aukščiau minėtą komplektą sukūrė jos įmonė 100 procentų medvilnės popieriaus. Ir ji sako, kad sojos, gumos ir vandens pagrindu pagaminti dažai yra žalios spalvos.

Apskritai, leiskite savo ekologiškam požiūriui paskatinti jus galvoti kūrybiškai. „Pavyzdžiui, meniu, kuris dvigubinamas kaip vietos kortelės, sumažinsime reikiamus gabalus“, - sako Schwartzas “, o meniu - ypatingas.“