Jei Jūs atsiųsite kvietimą į ką nors, ką žinote, negalite dalyvauti vestuvėse?


Fotografija: Kayla Barker

Tai yra dilema, su kuria susiduria daugelis porų šiandien - ar siunčiate kvietimą kitam, kurį jau žinote, kad negali dalyvauti vestuvėse? Ar atrodys, kad esate velkamas dovanas? Jei kada nors reikės etiketo taisyklės, tai būtent tai. Ar jums ar ne? Daugeliu atvejų turėtumėte - ir kodėl.

Susiję: Žmonės, kurių neturite pakviesti į vestuves

 

Ji vengia šeimos dramos (bent jau dalies).

Kiekvienas klanas turi bent vieną padidėjusio jautrumo santykį, kuris lengvai nusižengia daugeliu dalykų gyvenime, o vienas iš jų nebus kvietimas į vestuves. Taigi, kas, jei ji gyvena 1000 mylių nuo jūsų ir yra riboto biudžeto? Taigi, kas, jei ji daugiau nei dešimtmetį neišėjo į šeimos vestuves? Taigi, jei ji eina miegoti iki 9 val. kiekvieną naktį ir neužsukti į vidurnaktį jūsų registratūroje? Pakviesti ją!

Tai yra jų vertės jums pripažinimas.

Priimant vestuvių kvietimą, pasakojama, kad jie reiškia kažką jums, ir kas nenori jaustis mylimi ir norintys? Nesvarbu, ar tai yra jūsų naminiai seneliai, ar labai nėščia draugė iš kolegijos, gyvenanti kitoje šalies pusėje, pakviesti į savo didelę dieną leidžia jiems žinoti, kad jie vis dar gyvena. Pakvieskite juos!

Tai nenaudinga.

Galbūt jūsų draugas jau paminėjo, kad jis buvo pakviestas į vestuves tą pačią dieną kaip ir jūsų ceremonija ir priėmimas. Tai ne visada reiškia, kad ji renkasi tą šalį virš tavęs. Tas pats pasakytina ir apie biudžeto problemas. Nebent jūs esate kažkas asmeninis bankininkas, nereikia manyti, kad Cousin Kim negali leisti skristi į Meksiką savo kelionės tikslu. Tegul tavo pusbrolis nusprendžia, ne tu. Pakvieskite ją!

Niekas nemano, kad jūs esate godus.

Jei asmuo jums yra svarbus, jie greičiausiai jums duotų dovaną. Tai ypač pasakytina apie artimus giminaičius, kurie negali keliauti toli, nes tai yra paprastas būdas jaustis įtrauktas į jūsų dieną. Pakvieskite juos!