Ar jums reikalingi sėdimų priėmimų vakarienės pasirinkimai?


Fotografija: JBM Photography

Nepaisant didėjančio bufetų ir šeimos stiliaus patiekalų populiarumo, daugelis nuotakų ir jaunuolių priima tradicinius sėdimus vakarienes. Dažniausiai RSVP kortelėje bus išvardyti du ar trys pasirinkimai (pvz., Kepsnys, vištiena, žuvis ar makaronai), o svečiai pasirinks pageidaujamą maistą. Tada maitintojas paruošs tinkamą maistą ir pristatys jį kiekvienam svečiui individualiai, dažnai su kitais kursais, pavyzdžiui, užkandžiais, sriuba ar salotomis, ir desertu. Plokštos vakarienės išliko populiarios, nes jos yra veiksmingesnės už laiką, nei bufetai, ir jie taip pat ir mažiau maisto. Tačiau poros, turinčios mažesnius svečių sąrašus, taip pat siaurą biudžetą turinčios poros, gali stebėtis, ar tikrai reikia rinktis, ar pasirinkti, ar jie gali patiekti tą patį maistą visiems svečiams.

Kaip paaiškėja, ne mažiau kaip dviejų įsitraukimų pasirinkimas yra ne tik mandagus, bet tam tikrais atvejais tai yra būtina. Tarkime, kad kiekvienam svečiui pasirinksite vieną rinkinį, pvz., Ant grotelių keptos lašišos su kepta bulvėmis ir duona. Vakarienė iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip nekenksminga ir patinka, tačiau tie, kurie turi alergiją maistui ar ribojantiems mitybams, gali nevalgyti kai kurių ar visų šių maisto produktų. Nors jūs tikrai galite paprašyti svečių nurodyti bet kokias alergijas maistui ar apribojimus savo atsakymo kortelėje, siūlant galimybes yra lengviausias būdas užtikrinti, kad kiekvienas galėtų ką nors valgyti registratūroje.

Susijusios: Patarimai, kaip planuoti savo vestuvių priėmimą

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į pageidavimus. Nesvarbu, kiek malonus meniu, yra beveik neįmanoma pasirinkti vieną, kuri patenkintų kiekvieno specifinį skonį; Nors jums gali patikti ant grotelių lašišų, jūsų pusbrolis gali jo nepajėgti. Geriausias sprendimas visiems dalyviams - pasiūlyti bent dvi galimybes - vieną su mėsa ir vieną, kuri yra vegetariška / veganinė - tam, kad kompensuotų konkrečius mitybos poreikius.

Tiems, kurie turi mažus svečių sąrašus arba griežtus biudžetus, gali būti nereikalinga pasiūlyti daugybę valgių. Jei jūs primygtinai raginate turėti tik vieną įsitraukimą, pabandykite jį padaryti vegetarišku ar dviejų variantų duetu. Švieži makaronai, grybų risotto, gausios salotos ir asmeninės picos yra geri vegetarai. Jei einate į duetą ar kombinuotą maistą, porą vegetarišką patiekalą su vienu savo mėsėdžių svečiais patiks. Jūs galite padaryti kažką panašaus į jūsų skrudintą vištieną su grybų ravioliais, keptomis krevetėmis su filė mignonu arba ratatouille su lašiša.

Jei žinote, kad nedaugelis (jei yra!) Jūsų svečių turi alergiją maistui ir dauguma valgo viską, tikriausiai esate saugūs su vienu entee, bet pasikalbėkite su savo maitinimo įstaiga apie tylų maistą. Kiekvienas, kuris negali valgyti, kas siūloma, turės kitą galimybę, tačiau svečiai negalės to paprašyti. Laimėk laimėti!