4 Ką turėtumėte daryti vietoj dietos prieš savo didelę dieną


Fotografija: laflor

Kaip ir dauguma nuotakų, jūs esate misijoje, kad atrodytumėte absoliučiai geriausią. Jūs visi ieškote nuostabiausių vestuvių suknelių, batų ir grožio išvaizdos. Bet tai, ką jūs įdėjote į savo kūną, yra toks pat svarbus (jei ne daugiau) nei tai, kas vyksta išorėje. „Manau, kad išorinį grožį ir bendrą sveikatingumą tiesiogiai veikia mūsų vidaus sveikata“, - sako mitybos specialistas Kimberly Snyderis. Niujorko laikas geriausiai parduodamas autorius. „Jūs negalėsite pasiekti savo galimo įspūdingo spinduliavimo potencialo, jei jūsų dieta nepalaikys.“

Taigi praleiskite dietos ir svorio netekimo tikslus ir vietoj to sutelkkite dėmesį į sveikatą. Pradėkite nuo protingų mitybos pasirinkimų, skatinančių geresnį kūną ir protą. Štai keletas patrauklių rekomendacijų - pagalvokite juos apie mąstymą.

Maisto produktai, kurių reikia vengti vestuvių dieną

Gydykite save

Yra tik keletas dalykų, kurie natūraliai daro kūną gerai. „Pabandykite gerti„ Glowing Green Smoothie “kasdien, kuris yra pilnas antioksidantų, vitaminų, mineralų ir skaidulų“, - pataria Snyder. "Kitas puikus pasirinkimas yra daržovių sriuba. Tai užpildas ir mineralų." Kiti valgo tą maistą savo maisto grandinėje: pomidorai, paprikos, mangai, arbūzai ir lapinės žalumynai. Visi turintys daug karotinoidų (sudėtyje yra vitamino A ir antioksidantų), šie super maisto produktai maitina ir apsaugo odą, audinius ir ląsteles nuo aplinkos toksinų.

Sveiki sultys receptai padėti jums jaustis jūsų geriausias

Išskleisti jį

Prisiminkite, kai mama jums pasakė, kad valgote savo Briuselio kopūstus ir jūs padarėte veidą? Na, kaip paaiškėja, mama buvo teisinga (didelė staigmena) apie tai, kad jie yra jums geri. Daiginti maisto produktai - ir mes ne tik kalbame apie pupeles ir runkelius - jau seniai buvo pagirti už maistinę vertę. „Jie yra vienas iš labiausiai stebuklingų ir naudingų maisto produktų, kuriuos galime suvartoti“, - nurodo Snyderis. "Kai kurie iš geriausių grožio privalumų yra adzuki, brokoliai ir dobilai."

Daiginimas - tai procesas, kurio metu riešutai, žalumynai, ankštiniai augalai ir grūdai yra pasukti iš ramybės sėklų į gyvą augalą arba šaudomi. „Per šį brandinimo procesą daugelis saugomų maistinių medžiagų sėklose pradeda daugintis“, - aiškina Snyderis. "Baltymų, skaidulų ir vitaminų kiekis labai padidėja." Dygimas taip pat sukelia augalų fermentų gamybos padidėjimą (iki 1000 proc. Ar daugiau), todėl visos šios maistinės medžiagos yra lengviau virškinamos. Norint pasinaudoti visais jų privalumais, valgykite daigus.

Valgykite savo kelią į sveikus plaukus savo vestuvių dieną

Padarykite detoksiką (tai apima maistą!)

Atgal į dieną, valo buvo nieko daugiau nei bado dietos ir tiesiog nėra sveikas. Šiandienos detoksai yra bet kas. Apsvarstykite šią naują valymo klasę: energiją, stiprinimą ir yummy. „Labai rekomenduoju prieš vestuves tinkamai atlikti švarų valymą. Jie padeda išvalyti organizmo toksinus ir padaryti daugiau vietos deguonies ir maistinių medžiagų įsisavinimui“, - aiškina Snyderis, kuris išvardija švytinčią odą, sveikesnius plaukus ir pagerintą imuninę sistemą. teigiamai išvalo. Tiesiog būkite tikri, kad vadovaukitės keliomis gairėmis: ieškokite detokso, kuris kasdien suteikia jums mažiausiai 1100 iki 1200 kalorijų, ir apribokite jį tik iki kelių dienų.

Gerkite atsakingai

Nesvarbu, ar stengiatės išsklaidyti keletą baisių svarų, ar tiesiog nusausinti iš visų prieš vestuvių vykusių vakarėlių, išmintingai pasirinkite savo žaislą. „Vynas yra gerai saikingai, nes jis turi sveikų flavonoidų ir antioksidantų“, - sako Snyderis, kuris siūlo pasirinkti raudonus ir baltus, kurie yra organiniai arba biodinaminiai, be jokių sulfitų. "Nors vynas yra fermentuotas ir jame yra cukraus, kepenų, kaip ir kitų rūšių alkoholis, nėra taip sunku." Venkite gaminamų gėrimų, pavyzdžiui, alaus ir mišrių gėrimų su tekilu ir romu - jie sukelia cukraus disbalansą organizme ir pilvo pūtimą. "Jei tikrai norite kokteilio, laikykitės degtinės", - siūlo ji. "Ir jei tikrai mėgstate kartais alų, pasirinkite tamsesnę veislę, kuri turi daugiau mineralų nei rafinuoti, lengvesni."

Barmenai atskleidžia geriausius pagirių gydymo būdus