5 būdai, kaip naudoti „Pom-Poms“ savo vestuvių dekore (Taip, Pom-Poms!)


Fotografija: Bryan Gardner

Patikėkite ar ne, pom-poms yra poliruoti ir puošia vestuvių dekorą (ypač žiemą!) Pom-poms visose vaivorykštės spalvose paprastai yra meno ir amatų stalų. Bet pereikite prie neutralių atspalvių ir naudokite juos protingai, ir jie tampa netikėtai prašmatniais vestuvių akcentais. Pasirinkite parduotuvėje nusipirktus kamuoliukus arba pasiimkite „pom-pom“ gamintoją (kurį naudojome „Clover“) ir sukurkite savo iš „luxe“ medžiagų, pvz., Kašmyro ar vilnos verpalų. Įtraukite juos į ceremoniją, nusiųsdami savo gėlių mergaitę žemyn su balionu, o ne puokštę.

DUOMENYS: Lininė suknelė, $ 56, makieclothier.com. Daugiafunkciniai pom-poms, kremo, 7 mm, 8 $ už 100; ir 12 mm, $ 10 už 100 ,-crafts-outlet.com. Latex balionas, 9 ", balta, $ 3 už 20, partycity.com. „Grosgrain“ juostelė, .375 ", $ 3 už 9-ies metų ritę, americancrafts.com.


Fotografija: Bryan Gardner

Turėkite kamuolį

Pom-pom servetėlės ​​laikiklis, sujungtas su kaligrafine vieta, papildo šiuolaikišką aplinką. Pom ir kaligrafijos derinys puikiai veikia ir palydovines korteles, taip pat naudingas krepšiams. Fotografija: Bryan Gardner

Prijunkite taškus


Apsipirkite savo valgomojo erdvę kryžminiu būdu, kirpdami kreminės spalvos pom-poms, esančias virš priėmimo stalų. Norėdami pažiūrėti iš dienos į naktį, įskaičiuokite pasakų styginius.


Fotografija: Bryan Gardner

Išsišakoti

Kaip žalią alternatyvą gėlėms, prijunkite baltus pom-poms įvairiais dydžiais, kad sausi šakos būtų centruotos, kad imituojasi šviežiai nuskendo sniego dengtų medžių išvaizdą. Fotografija: Bryan Gardner

Pagalvės kalba


Vienas klasikinis jūsų fotografo fotografavimo sąrašo vaizdas: jūsų vestuvių juostos kartu su žiedo pagalvė. „Pom-pom“ kampai sugauna akį be vagystės.