Šis DIY kaskadinis puokštė yra kas Retro nuotakos svajonė


Fotografija: Ron Wendt Courtey

ĮRANKIAI

    33 gardenia blossoms (jie ateis su dirbtiniu lapų pagrindu) Medvilnės kamuoliukai Stiklinė vandens # 24 gauge gėlė viela Tamsiai žalios spalvos gėlių juosta Žirklės 1 krūva šviežių daržovių lapų 1 krūva įvairialypės Alžyro gebenės # 20 gabarito gėlių viela Baltos satino juostelės
Vestuvių gėlės ir puokštės idėjos Fotografija: Ron Wendt Courtey

KAIP


1. Apvyniokite „gardenia“ stiebo apačią su drėgna medvilnė. Stumkite stiebelį po dirbtiniu lapų pagrindu ant šviežių gardų, turinčių # 24 gabarito gėlių vielos gabalėlį, pastumkite iki pusės ir sulenkite, kad laikytumėte medvilnę, tada suvyniokite kamieną ir vielą su gėlių juosta.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

2. Visus sodus padėkite ir užsandarinkite su drėgna medvilnė.

Patarimas: Jei panardinate rankas į vandenį ir laikote jas šiek tiek drėgnomis dirbdami su gardenias, tikėtina, kad gėlės bus mažiau mėlynos.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

3. Po to, kai visi darželiai kruopščiai prijungiami, sulenkite dirbtinius lapus ir nuplėškite juos žirklėmis, palikdami plastikinį pagrindą, kad paremtų žiedlapius.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

4. Išpjaukite daržovių ir gebenės lapų lapus ir prijunkite # 24 floristinės vielos gabalėlį su gėlių juosta, kad sukurtumėte vielos „stiebrą“, tęsiant tol, kol turėsite pakankamai lapų mažiausiai vienam kamienui per gardiją. Tada paimkite 2 ilgio gabarito floristinės vielos ilgius ir juos sujungkite. Tai kaskadinė puokštė ir veiks kaip stuburas, į kurį jūs pradėsite prijungti lapus ir gardus.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

5. Pradėkite lapų ir daržovių tvirtinimą su gėlių juosta, pakaitomis. Būkite tikri, kad gręžtumėte sodus su lapija, kad galėtumėte juos palaikyti ir apsaugoti.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

6. Toliau pridėkite, sulenkite gėles ir lapus, kad pasiektumėte norimą dizainą.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

7. Tai yra viskas, kas naudinga, kai viskas yra rankiniu būdu. Sustokite, kai liko maždaug 7 colių ilgio vielos stiebo ilgis. Jūs norite saugiai lipti viską kartu, kad turėtumėte tvarkingą stiebo ilgį.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

8. Kad puokštė būtų susikaupusi, surinkite daržovių ir lapų stiebus kartu, suformuodami nosį. Saugiai suvyniokite su gėlių juosta, kad jūs pasiektumėte vieną centrinį „stiebą“.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

9. Švelniai sulenkite savo puokštės kaskadinės dalies stiebą ir padėkite jį šalia puokštės kiaurymės dalies. Apsaugokite juos kartu su gėlių juosta. Švelniai sulenkite ir sureguliuokite gėles ir lapus, kad jis taptų vienu puokštė.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

10. Dabar turėsite vieną centrinį stiebrą, kurį galite baigti apvyniodami balta satino juosta.


Fotografija: Ron Wendt Courtey

11. Visi jūsų smulkūs, išsamūs darbai bus vertingi nuostabaus, nesenstantio ir neminint gražiai kvepiančio puokštė, kurią sukūrėte.

Pastaba: Jūs galite padaryti šią puokštę prieš dieną, jei turite gėlių aušintuvą (ne šaldytuvą). Drėgna medvilnė stiebai padės gėlėms. Kaip papildomą atsargumo priemonę, kad jūsų puokštė atrodytų visiškai švieži, sudrėkinkite popierinį rankšluostį, tada išgręžkite jį ir labai švelniai įdėkite jį į visą puokštę dėžutėje ir uždenkite celofanu.

Kaip pratęsti šviežių gėlių grožį