„DIY Cake Pulls“: laiminga vestuvių tradicija


Fotografija: Aaron Dyer

Štai puiki idėja: Ar kiekvienos lentelės viduje paslėptas pyragas su paslaptimis, kartu su pagrindu, paaiškinančiu, kaip kiekvienas žiedas daro: Žr. Mūsų (raktas žemiau) arba įsivaizduokite save.

„Fortune“ slapukas: Saldus siurprizas
Varpai: Vestuviu varpai
Raktas: Nauji namai
Eifelio bokštas: Geros kelionės
Pasagos: Sėkmės laukia
„Crystal drop“: Pasipiršimas
Gaublys: Nuotykių į priekį
Fleur de lis: Klestinčią ateitį
Žvaigždutė: Na nori
Žindukas: Kūdikis kelyje

Vestuvių tradicijos ir prietarai

ĮRANKIAI

    Šilko juosta Šokinėja žiedai Charms Tassels Žirklės Audinio klijai


Pastaba: Jums reikės vieno žavesio, vieno puokštės ir du šuolio žiedai vienam žmogui, kuris traukia. Kiekvienas juostelės ilgis turėtų būti jūsų torto spindulys ir keturi coliai.

KAIP

    Atidarykite šokinėjimo žiedą ir įdėkite jį į sagą. Uždarykite šuolio žiedą. Pakartokite kiekvieną puokštę. Atidarykite šokinėjimo žiedą ir pridėkite žavesį. Uždarykite šuolio žiedą. Pakartokite kiekvieną likusį žavesį. Paslenkite vieną juostos galą per šokinėjimo žiedą su žavesiu. Sulenkite paskutinį 1/4 "per šokinėjimo žiedą ir naudokite audinio klijus, kad pritvirtintumėte jį prie jo, ir užfiksuokite šuolio žiedą. Taip pat pridėkite kailį į kitą juostos galą. Pakartokite taip, kad kiekviena juosta pasižymėtų vienas galas ir puokštė ant kito galo. Ar jūsų kepėjas pastatys žavesį tarp torto sluoksnio arba po pyragas, kol jis bus patiekiamas.

DETALĖS


5/8 "Rankų dažyti šilko satino juosta Bougainvilijoje ($ 3 už kiemą, mjtrim.com); 1,5" smulkūs metaliniai kutai (6 $ už 4 pakuotes, mjtrim.com); 8mm peršokimo žiedas ($ 3.50 / 100-pack, firemountaingems.com); „Aleene“ siuvimo audinio klijai ($ 3.49, michaels.com).