Kaip elgtis su sunkia šeimos dinamika vestuvių metu


Fotografija: Siri Stafford / Getty Images

Nors daugelis šeimos narių gali sutikti atidėti savo skirtumus savo vestuvių dieną, tai ne visada. Daugelyje sudėtingų šeimų situacijų emocijos linkusios įveikti pagrindinius šeimos įvykius - ir jūsų vestuvės nėra išimtis. Kadangi jūs greičiausiai norėsite be dramos patirties, tai gali būti naudinga visiems dalyviams sustabdyti ir pripažinti, kad vestuvės ne visada yra idealus laikas nutraukti šeimą. Nuo sunkių tėvų iki svetimų brolių ir seserų čia yra keturios sudėtingiausios aplinkybės, su kuriomis jūs ir jūsų šeima gali susidurti vestuvių dieną arba prieš ją.

Tinkamas būdas leisti šeimai ir draugams žinoti, kad jūs esate

Kaip elgtis sėdint ceremonijoje, kai du tėvai nekalba.

Jei jūsų tėvai atsisako sėdėti kartu jūsų vestuvėse, gali būti, kad jūs galite įdėti kažką tarp jų kaip buferį. Kad kas nors galėtų būti senelis, teta arba dėdė, dukterėčia ar sūnėnas, ar kas nors kitas, kuris galėtų būti vertinamas kaip neutrali šalis artimoje šeimoje. Tradiciškai tavo motina būtų sėdėta pirmojoje eilėje, arčiausiai jūsų. Paprastai geriausia sekti šią tradiciją ir sėdėti buferinį asmenį ar žmones tarp jų. Jūs taip pat galite paprašyti savo tėvo sėdėti pirmoje sėdynėje išilgai antrosios eilės. Jo artimoji šeima taip pat sėdėtų toje pačioje eilutėje, o tavo motinos artimiausia šeima būtų sėdi į priekinę eilę su ja.

Ką daryti dėl atsitiktinių brolių ir seserų planuojant vestuves.

Jei jūs ar jūsų partneris turi svetimą brolį, tai gali padaryti jautrią teritoriją planuojant vestuves. Didžioji dalis etiketo knygų paskatins jus išsiųsti kvietimą ir palikti ją broliui nuspręsti, ar prisijungti prie švenčių. Tačiau paliekant kamuolį savo teisme gali būti, kaip jūs čia pasidarėte. Suteikite sau ir savo broliui šiek tiek laiko, kad galėtumėte planuoti. Jei norite juos matyti savo vestuvėse, gali būti naudinga išplėsti alyvmedžio šaką daugiau asmeninio telefono skambučio ar el. Pasiekite, būkite tikri ir pasiimkite jį lėtai. Jūs žinosite, ką daryti atsižvelgiant į gautą atsakymą.

Ką daryti, jei planuojate vestuves, kad atsidurtų tėvai.

Jei jūs ar jūsų partneris daug metų nesikalbėjote su tėvais, tai gali būti tinkamas laikas padaryti taiką ar bent jau pabandyti būti pilietiniu. Planavimas susitikti su jais asmeniškai netrukus po to, kai jūsų dalyvavimas yra pirmas žingsnis. Padovanok sau daug laiko nuspręsti, kaip elgtis su situacija, kad galėtumėte priimti lygiavertį teismo sprendimą. Tai gali padėti jūsų vestuvei ar broliui kartu su jumis susiburti, arba jums gali jaustis, kad geriausia susidurti su šiuo solu. Ką reikia nepamiršti, kad nenorite būti atsargūs dėl savo buvimo visoje vestuvėje, todėl gali būti geriausia pakviesti juos tik į ceremoniją, priklausomai nuo jūsų pokalbio.

Kaip tvarkyti išsiskyrusią tėvų prašymą nekviesti kito tėvo naujo sutuoktinio ar partnerio.

Daugelio nuotaka ir jaunikis nusivylė, kad ne visi išsiskyrę tėvai gali atiduoti savo sūnaus ar dukters vestuvių dieną. Gaila, bet taip pat labai paplitusi, kad vienas iš tėvų gali reikalauti, kad jų buvęs sutuoktinis dalyvautų vestuvių sans svečiuose. Nepriklausomai nuo jų motyvacijos, jūsų tėvai negali matyti didesnio vaizdo ir kaip šis prašymas veikia jūsų streso lygį. Nors jums gali būti patogu aprūpinti savo pageidavimu, svarbu įsitikinti, kad jūsų tėvai pripažįsta, jog jie įnešė jus į sunkią padėtį, o tai nėra paprastas sprendimas. Skirkite laiko, kad su jais pasikalbėtum, ir galbūt galėsite juos įtikinti ateiti aplink, bet būkite tikri, kad atsistosite už savo pageidavimus.