Šis „Twitter“ mainai tarp „Dax Shepard“ ir „Kristen“ yra visiškai garbingi


Fotografija: Getty Images

Negalima paneigti, kad „Dax Shepard“ ir „Kristen Bell“ yra viena iš gražiausių Holivudo porų, bet vakar saldus „Twitter“ mainai tik sutvirtino tą faktą. Gerbiant Bell 37-ąjį gimtadienį, Shepardas ėmėsi „Twitter“ pasidalinti saldus (ir tiesiog juokingas) pranešimas.

„Šią dieną daugelis priešpiečių, didžioji žmona, drakonų motina ir draugė atvyko.“ PADĖTINGA GYVENIMO DIENA mano meilė “, - rašė jis, o„ meilę “pakeitė širdies emocijomis. Saldus, tiesa? Jis tik pagerėjo, kai Bellas atsakė savo vyrui, padėkodamas jam už norus su dar labiau žavingu jų meilės skelbimu. „Aš visata, 8 planetos, 1966 šalys, 778 salos, 5 vandenynai, ir aš turėjau privilegiją susitikti su jumis“, - atsakė ji. Ar tai yra kolektyvinis „aww“ grupės garsas?

Šią dieną atvyko daugelis mėnulų, didžiausia žmona, drakonų motina ir draugė. HAPPY BIRTHDAY mano „@IMKristenBell“ - dax shepard (@ daxshepard1) 2017 m. Liepos 18 d.

1 visata
8 planetos
196 šalys
778 salos
5 vandenynai
Ir turėjau privilegiją susitikti su jumis. https://t.co/4mg0gPbzM5 - Kristen Bell (@IMKristenBell) 2017 m. liepos 19 d.

27 Santuokos paslaptys iš vedybų

Gimtadienio mainai buvo neabejotinai saldus, bet tai, ką mes labiausiai mėgstame apie Shepardą ir Bellą, yra tai, kiek smagu jie kartu turi. Anksčiau šią savaitę pora parengė Tronų žaidimas premjera (jie abu yra didžiuliai šou fanai), kurdami linksmą vaizdo įrašą, kuriame jie apsimeta atlikti šou teminę dainą. Jie netgi nuėjo taip, kad apsirengė GoT-pasirinkta garbė.

 

Praėjusiais metais „Bell“ atvėrė apie tai, kaip pora palaiko savo santykius taip stipriai, kad jie abu nustatė, kad konsultavimas yra labai svarbi ir kad įsipareigojimas kartu praleisti laiką yra labai svarbus. Tai tikrai atrodo, kaip jie daro viską teisingai.