„David Stark“ vestuvių paletės iššūkis palengvina jūsų didelių dienų spalvų paiešką


Vienas iš pirmųjų dalykų, kurių mes prašome poroms, kai planuojame vestuves, yra spalvos. Ar turite spalvų ar spalvos, kurios jums patinka? Dažnai mums sakoma, kad tai yra sunkus atsakymas. Kad šiek tiek lengviau išsiaiškintumėte savo idealius atspalvius, mes sugalvojome šį trijų pakopų eksperimentą.


Padarykite įrašą

Aplink pasaulį galite būti turtingas išteklius. Fotografuokite su savo telefonu ar fotoaparatu, kai jūs einate į savo kasdienį gyvenimą per kelias savaites, ir pažiūrėkite, kokios spalvos jums pritraukia. Galite būti nustebinti tuo, ką traukia!

Įvertinkite, ką išmokote


Įvertinę nuotraukas, įvertinkite jas. Kokia spalva pasakoja jūsų istoriją? Gali būti atkreiptas dėmesys į pastato milžinišką sieną, prisotintą tapetų spalvą, atspalvį suknelės spaudoje arba gėlę, kuri žydi už jūsų miegamojo lango. Po metų mąstymo purpurinė buvo tavo mėgstamiausia spalva, galite rasti, kad jūsų nufotografuotos nuotraukos yra gražios spalvos, oranžinės spalvos atspalviuose, arba galite suvokti, kad raudona yra tai, kas jus stirs.


Skatinkite savo sužadėtinį dalyvauti

Galbūt jūs sužinosite, kad mėgstate Robino kiaušinių mėlyną ar daugybę žalių atspalvių. Kadangi spalva nustato tiek daug žaidėjų savo vestuvėse, kodėl gi nematote, kokia spalva tikrai duos jums džiaugsmo? Žinodami tai padės jums suformuluoti savo estetiką savo floristui, planuotojui ir sau.


Mes ėmėmės šio iššūkio ir nustatėme, kad mūsų dabartinė manija yra geltona! Po ilgos žiemos pirmosios pavasario spalvos mums turėjo didelę įtaką: skirtingi geltonos spalvos atspalviai, esantys parke esančiuose narcizų kilime, ryškios forsitijos ir tulpės geltonos spalvos, o mažų paprikos geltonieji geltonieji atspalviai. ūkininkų turgus. Ir tada yra geltonos spalvos už motinos prigimties, tokios kaip audiniai į tekstilę ar spausdintą audinį.


Gauti geltonos ir baltos spalvų paletės idėjas

 

Gaukite geltonos ir kviečių spalvų paletės idėjas

 

Gaukite geltonos ir levandos spalvų paletės idėjas

Perskaitykite „Kelly Wearstler“ patarimus, kaip galvoti kaip interjero dizaineris, renkantis vestuvių dienos spalvų paletę