11 Pamišę santuokos įstatymai, kuriuos turite perskaityti tikėti


Fotografija: Burke / Triolo Productions

Su visais planavimo stresais, nepaaiškinamais ritualais ir privalomais kviečiamais į svetimus giminaičius, vestuvės gali būti keistos. Tačiau poroms, susituokusioms žemiau esančiose 14 valstybių, crazy veiksnys yra kitame lygyje dėl pasenusių ir paprastų absurdų įstatymų. Mes negalėjome padaryti šių taisyklių, jei bandėme - jie bus juokiasi, akių valcavimu, ir mažiausiai tariant, nugrimzdę. Negalima pasakyti, kad nepranešėme!

Susiję: Jūsų Ultimate Marriage License kontrolinis sąrašas

Šiuose keturiose valstijose galite susituokti proxy.

Keturiose valstijose jūsų vestuvių lankymas nėra privalomas. Bet prieš jūsų žandikaulį, įstatymas turi tikslą. Kalifornijoje, Kolorade, Montanoje ir Teksasoje kariniai darbuotojai gali siųsti atstovą, kuris stovi už jų vestuvėse. Montana netgi leidžia dvigubą proxy, kur abi nuotaka ir jaunikis gali nebūti.

Jūs galite anuliuoti savo santuoką Delaveryje, jei jis buvo išdrįstas.

Delaveras turėtų būti pervadintas „Daredevil“ valstybe, bent jau pagal šį bėdų įstatymą. Matyt, valstybė turėjo daug pėdų vestuvių, nes „dėl bjaurumo ar drąsos“ yra perspektyvus pasiteisinimas dėl panaikinimo.

Atsiprašome Kentuckians, tu negali tuoktis to paties vyro keturis kartus.

Kentukis žino, kad įvyksta klaidų, todėl jų moterys tris kartus gali susituokti su tuo pačiu žmogumi. Tačiau jie taip pat žino, kad kai kuriuos blogus įpročius sunku išeiti - taigi netgi nesistengiate skyrybų ir susituokti ketvirtą kartą.

Žudymas paukščiais yra santuokos reikalavimas viename Massachusetts mieste.

Truro, Masačusetsas, turi keletą pasenusių vyriškumo sampratų, bent jau pagal šią juokinga taisyklę. Grooms-to-be negali susituokti, nebent jie įrodytų savo vyriškumą, nužudydami tris varnas ar šešis juoduosius paukščius - ne ačiū.

Susiję: 10 pasenusių vestuvių tradicijų į apleidimą

Jei Pietų Karolinoje esate daugiau nei 16 metų, jūsų pasiūlymas turi būti rimtas.

Pietų Karolina buvo nužudyta pranksters (mes žiūrime į tave, Delaveras), kurie rimtai nepriėmė santuokos. Štai kodėl jie uždraudė visiems vyresniems nei 16 metų pasiūlyti, nebent jų ketinimas buvo visiškai sąžiningas. Šios gaudymo taisyklės kilmė? Vyrai suvalgė moteris, apsimeta, kad nori juos tuoktis.

„Connecticut“ sostinėje sekmadieniais neleidžiama viešai pabučiuoti.

Ar tai buvo peckas, kurį matėme? Geriau nebūti viešai! Jei esate tarptinklinis ryšys per „Connecticut“ sostinę, „Hartford“, išlaikykite PDA iki minimumo; ten jie labai rimtai priima sekmadienius.

Pirmieji pusbroliai gali susituokti Juta, bet yra sugauti.

Tai gali turėti jūsų galvos sukimąsi, bet ten yra atsargiai, kad Juta gyventojai tai apsvarstytų. Santuokos tarp pirmųjų pusbrolių yra gyvybingos tik tuo atveju, jei abi šalys yra 65 metų ir vyresnės (ir galbūt negali turėti vaikų), arba 55 metų ir vyresnės (ir įrodytos nevaisingos).

Vermonte, protezų dėvėjimas yra privilegija, o ne teisė.

Atsiprašome dentally užginčijo ponios, bet jums reikės paklausti savo sutuoktinio prieš pateikiant šiuos protezus - tai yra Vermontas, kur tai techniškai vis dar galiojantis įstatymas.

Susijusios temos: Old-School vestuvių etiketas: nuo pasenusių patarimų iki nesenstančių patarimų

Tėvų leidimo lapelis kadaise suteikė „Arkansas“ vaikų santuokos teises.

Formuluotės atveju „Arkansas“ įstatymų leidėjai pamiršo nustatyti minimalų amžiaus reikalavimą sprendimui, kuriuo buvo siekiama padėti paaugliams. Nuo 2007 m. Iki 2008 m. Bet kuris vaikas, nesvarbu, kokio amžiaus, galėtų teisėtai sutikti, jei jų tėvai patvirtintų.

Vičita, Kanzasas, tavo motina negali būti jūsų skyrybų priežastis.

Atkreipkite dėmesį: Kaip paaiškėja, jūsų sutuoktinis, kuris nesutinka su mama, nėra santuokos nutraukimo pasiteisinimas, bent jau poroms Wichita, Kanzasoje. Vyrai turi teisę stumti griaunančias mamas be jų santuokos nutraukimo grėsmės (gerai, bent jau šioje prielaidoje).

Naujasis Orleanas, Luiziana, negalite samdyti mistinės santuokos.

Naujosios Orleano seniūnijos ir palmių skaitytojai gali skaityti jūsų ateitį, tačiau jiems draudžiama legalizuoti bet kokias meilės prognozes. Miesto įstatymų leidėjas uždraudžia paslaptis vestuvėms; įstatymas taip pat neleidžia jiems įsitraukti į jūsų asmeninį gyvenimą kitų neįprastų būdų nužudyme.