6 Bendrosios vestuvių suknelės problemos!


Fotografija: KT Merry

Kai svajonė rasti geriausią vestuvių suknelę susitinka su tikrove - jūs turite ribotą pinigų, laiko ar kantrybės kiekį - tai gali būti varginantis. Mes nustatėme šešias iš labiausiai tikėtinų dilemų ir pasiūlykite rezoliucijas, kurios iš tikrųjų veikia.

Turite nedidelį biudžetą.


Geros naujienos: visose kainų kategorijose, įskaitant ir tavo, yra nuostabios vestuvių suknelės - tiesiog reikia žinoti, kur ieškoti. Be to, Dovydo vestuvėse suknelės nešiojami, mažmenininkai, pavyzdžiui, J. Crew, Reformacija ir BHLDN, ​​siūlo daugybę nuostabių vestuvių suknelių, kurie neturi didelės pricetag. Ir nepalikite savo vietinės nuotakos salono - ne kiekviena suknelė yra riešo formos, rankomis siuvinėtas lobis; jie taip pat turi paprastus, elegantiškus stilius, kurie gali atitikti jūsų biudžetą.

Jūs nekenčiate apsipirkimo.


Prieš (negailestingai) lankydamiesi nuotakos salonais žiūrėkite vestuvių sukneles internete ir žurnaluose, kad galėtumėte sužinoti, kas jums patinka. Dėl savo paskyrimo paruoškite savo mėgstamų suknelių ar detalių nuotraukas, kad padėtų pardavimo konsultantui sužinoti apie savo skonį. Paimkite tik vieną ar du žmones, o ne visą savo nuotakos vakarėlį, kuris pratęstų jūsų salono vizitą (visi norės pateikti savo nuomonę).

 

Jums nepatinka tradicinės baltos vestuvių suknelės.


Kas sako, kad turite sekti tradicijas? Ilgą baltą suknelę, pagamintą iš tiulio sluoksnių, nebereikia sakyti „aš.“ Dėvėkite, kas leis jums jaustis laimingu ir gražiu. Kaip apie mielą baltą kokteilių suknelę? Arba ilgas baltas suknelė, kuri nėra vestuvių suknelė stiliaus, kurį dėvėjote anksčiau ir mylėjote? Arba pabandykite vestuvių suknelę spalva, kuri nesirūpina „nuotaka!“. kaip skaistalai, skaityti ar mėlyni. Apsvarstykite baltą šokinėją iš nuostabaus audinio. Pažvelkite į (vestuvių) langelį ir pamatysite daug gerų galimybių.

Šios šiuolaikinės vestuvių suknelės sukurs tavo pasaulį

Jūs esate didesnis už mėginio dydį.


Dauguma nuotakų yra taip pat ir todėl, kad vestuvių suknelės pavyzdžių dydžiai žymiai mažesni (etiketėje gali būti sakoma „10 dydis“, bet arčiau 6 dydžio). Štai kodėl pardavimų konsultantai yra pasirengę naudoti kaiščius ir klipus, kad suteiktų jums gerą idėją, kaip suknelė jums atrodys, net jei negalite užtraukti.

 
Jūs skubate susituokti.


Paprastai vestuvių suknelės pristatymas į saloną paprastai trunka iki devynių mėnesių, tačiau yra daugybė vietų, kur galite gauti nuostabų suknelę, jei laikas yra trumpas. Pabandykite pažvelgti į mėginių pardavimo lentynose sukurtą suknelę ir paprašyti salono, kurį dizaineriai galėtų geriausiai įvykdyti jūsų terminas (būkite pasirengę mokėti skubėjimo mokestį).

Pardavimų konsultanto idėja, matydama jus tavo apatiniuose drabužiuose, jus išgąsdina.


Jei jie nėra visiškai nauji profesijai, konsultantai yra pripratę prie persirengimo kambarių su pusiau plikaisiais klientais ir tik atkreipia dėmesį į tai, kaip atrodo suknelė, o ne į kažkieno apvalią pilvą ar šlaunis. Jūs taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kaip suknelė atrodo ir jaučiasi, o ne į tai, kaip jį įsijungia. Bet ar dėvėkite apatinius drabužius, kuriuos planuojate dėvėti savo didelei dienai, tokiu būdu jūs pamatysite, kaip atrodys, kokia suknelė atrodys, einant žemyn praėjimu.

Geriausi raudonų kilimų išvaizda iš 2016 m. „Emmys for Brides“