2018 m. CMT muzikos apdovanojimuose jūsų mėgstamos šalies žvaigždės apgaudinėjo karališkąją vestuvę

2018 m. CMT muzikos apdovanojimai vyko praėjusią naktį, todėl taip pat buvo atliktas karališkųjų vestuvių - šalies stiliaus perdarymas! Įspūdingame grobyje dalyvavo jūsų mėgstamų muzikinių įžymybių sauja, įskaitant „Florida Georgia Line“ ir „Darius Rucker“.

Pirmiau pateiktame vaizdo įraše rodomos šalies žvaigždės, apimančios didelį įvykį: „karališkosios šeimos“ atvykimas į apdovanojimų šou! Mažasis didelis miestas pasirodo televizijos studijoje, o Blake Shelton praneša iš gatvių. Kai Šeltonas laukia britų monarchijos narių atvykimo, jis patenka į pokalbį su kai kuriais „bachelorettes“, kurie taip pat yra Našvilyje - pagrindinė vakarėlio šalis. Įgulos nariai (Dustin Lynch, Jake Owen ir Jon Pardi) eina į parodiją dėl ekscentrinių skrybėlių, dėvėtų karališkose bylose. „Kelsea Ballerini“ taip pat pasirodo kaip kitos bachelorette partijos svečias. Kartu žvaigždės pasižymi kvailiu įkvėpimu prieš vestuves.

SUSIJUSI: „Gwen Stefani“ vaikai yra naujausiuose „Blake Shelton“ muzikos vaizdo įrašuose - ir tai yra vestuvių tema.

Galiausiai pasirodo moteris (ar turėtume pasakyti žmogų). Tai Darius Rucker, apsirengęs kaip karalienė Elžbieta II padarė kunigaikščiui Hariui ir Meghanui Marklei. Geriausia dalis gali būti Ruckerio karališkoji banga.

Vaizdo įrašas baigiamas Floridos Gruzijos linija, grojančia Prince William ir naująjį Sussexo kunigaikštį. Turime pasakyti, kad jie iš tikrųjų įsisavino vaidmenis. Žiūrėti visą klipą aukščiau ir pabandykite ne juoktis pernelyg sunkiai. Dabar mes negalime padėti, bet prisiminti apie faktines vestuves.