Ciara ir Russell Wilson oficialiai susituokė!


Fotografija: Russell Wilson per Instagram

Vaikinai - laikas skrenda. Ar galite manyti, kad tik prieš kelis mėnesius Ciara sušvelnino savo nuostabų sužadėtuvių žiedą Insta? Na, šiandien „R&B“ žvaigždė oficialiai nuvyko į praeitį, kad susituokė NFL „Quarterback Russell Wilson“.

Kaip paskelbti savo dalyvavimą Instagram kaip „Celebrity“

E! Naujass patvirtina, kad dainininkas ir futbolininkas sakė „aš“, kurį supa artimi žmonės Liverpulio „Peckforton“ pilyje, o didžiulis jaunikis tiesiog paskelbė šventinę poros vestuvių nuotrauką (taip pat Ciara neįtikėtinas Roberto Cavalli suknelė).

Tarp svečių sąrašo? Jennifer Hudson, kuris išreiškė savo įspūdį dėl ypatingos dienos per Instagram.

Įžymybės, kurios dvigubėjo kaip vestuvių svečiai

 

Čia mes einame vaikinai!

Nuotrauka buvo paskelbta Jennifer Hudson (@iamjhud)

Nors mes vis dar išgirsti visas detales, mes žinome, kad vestuvių paruošimas vyksta stipriai per pastarąsias 24 valandas.

„Ciara visą rytą ruošiasi. Ji turi visus jos bridesmaids,“ - sakė jis E! žinios viešai neatskleista informacija. Ir tik vakar, nuotaka buvo pastebėta šalia jos Seattle Seahawks vyrų, švenčiančių savo repeticijų vakarienę Stanley's Bar and Grill ir Titanic Hotel.

Apklausos dalyvių skaičius buvo apytikriai 100, o žvaigždės kaip Kelly Rowland ir Lala Vasquez. „Ciara ir Russell negalėjo išlaikyti savo rankų viena nuo kitos“, - sakė šaltinis. Uh, duh! Pažvelkite į tuos aprangus.

 

#Ciara ir #russellwilson, pastebėti Liverpulyje, vedė į savo repeticijų vakarienę. Sveikiname cici!

Nuotrauka, kurią įkėlė Tae michelle (@ohtaemichelle)

„Wilson“ išliko aptakus, juodos spalvos, palikdamas Ciara blizgesį šalia jo balto šifono ir liukso apvalkalo. Nenuostabu, kad gandai pralaužė, kad pora jau buvo sutuoktinė - jos suknelė buvo 100% tinkama nuotaka.

Prieš vakarienę „Wilson“ tweetavo „palaiminimų perpildymas! Dievas yra toks geras!“ O kai miegojo prieš miegą, nuotaka buvo „taip nervinga, bet taip susijaudinusi“, kad ji stengėsi miegoti be savo šoninės pusės (naktį jie praleido atskirai pagal tradiciją).

Pavogti šias makiažas ir šukuosenos idėjas iš „Celeb Brides“