Krikščionių Siriano vedė Bradą Walshą romantiškoje, baltoje ceremonijoje!

 

Nuotrauka paskelbta Jackiemiranne (@jackiemiranne)

Sveikiname Christianą ir Bradą! Stilinga pora susieta mazgą šeštadienį, liepos 9 d., Romantiškoje ceremonijoje Danbury, Konektikute, priešais šeimą ir draugus. Viskas baltos spalvos vestuvės buvo super-elegantiškos, o jaunikiai atrodė gležniais juodais juodais tuxes. Ką dar galite tikėtis iš vieno iš labiausiai žinomų Projektas KTT Alumė-pasisekė mados dizaineris, kuris atsitinka vestuvių suknelės linijai Kleinfeld vestuvėms?

Kokie mados dizaineriai dėvėjo savo vestuves

Bridesmaids dėvėjo mišrias ir rungtynes ​​turinčius baltus chalatus, o jaunikiai sakė „aš“ priešais puošia pavėsinę, kurioje yra puošnus žiedas, su kabančiais ovaliais žibintais. Dueto draugas ir aktorė Kristen Johnston surengė ceremoniją, kurioje dalyvavo šokio pasirodymas Oranžinė yra nauja juodaDanielle Brooks.

 

„EuropeDreams“ vestuvių (@edweddings) paskelbtas vaizdo įrašas

 

Nuotrauka paskelbta Corri & ZELDA (@glitter_and_bubbles)

Priėmimo erdvė buvo visiškai apsvaiginimo: palapinė buvo išklota subtiliais styginių žiburiais ir šviesiai įkvėptais šviestuvais. Svečiai, įskaitant žinomus veidus, tokius kaip Kelly Osbourne, Alicia Silverstone, Christina Hendricks, Jackie Cruz (#FlacaforPresident), ir mūsų vasaros mados išplitimo žvaigždė Lydia Hearst, sėdėjo apvaliuose staluose, kuriuose buvo mėlynos spalvos stalo bėgikai ir stiklo dirbiniai bei visi balti centrai. kiekvienos lentelės dydžio ir formos.

Įžymybės, kurios dvigubėjo kaip vestuvių svečiai

 

Meilė yra kantri, meilė yra gera, o meilė, išreikšta tarp @csiriano ir @ bradwalsh, yra teisinga. Sveikiname jus du! Matydamas meilę tarp jūsų, mano širdis šypsosi. Norėdamas jums visiems laimės ir meilės visatos turi pasiūlyti! #SirianoWalsh #Married #Wedding #MyLoves #HappyHappyJoyJoy

Nuotrauka įkėlė Lydia Hearst (@lydiahearst)

 

tortas sutriuškinti #doit #sirianowalsh

Nuotrauka, kurią įkėlė @emilysarahg

Norėdami baigti naktį, pora supjaustė nepriekaištingą, baltą, trijų pakopų tortą su cukraus gėlėmis. Vėliau jaunuoliai pakeitė savo oficialius tuxes ir įnešė į atsitiktinius marškinius ir marškinius, puikiai tinkančius šokių aikštelėje.

Švieži būdai papuošti savo vestuvių tortą