„Chrissy Teigen“ ir „John Legend“ ketina tapti geriausiais tėvais


Fotografija: Chrissy Teigen per Instagram

 

Įžymybės pora Chrissy Teigen ir John Legend pasidalino, kad jie laukia kūdikio. "Jonas ir aš taip džiaugiamės galėdami pranešti, kad esame nėščios", - Chrissy pavadino savo Instagram nuotrauką, kuri parodė, kad spindintis tėtis gali paliesti savo žmonos vos ten kūdikį. „Dėkojame už visą jūsų meilę ir norus. Tikiuosi, kad visi pilvą palies!“

 

Jonas paskelbė tą pačią nuotrauką, bet su trumpu ir saldus „Mes nėščia!“


Fotografija: Aaron Delesie

Naujienos mums ypač įdomios Marta Stewart vestuvės, nes žvaigždės pasidalino savo vestuvėmis mūsų 2014 m. pavasario klausimu.

 

Būsimi tėvai pirmą kartą susitiko 2006 m., Kai abipusio režisieriaus draugas pasiūlė, kad Jonas Chrissy į savo dainą „Stereo“. Draugas manė, kad jie bus puikūs kartu, ir jis teisus.

 

„Šaudymas buvo gana artimas ir asmeniškas, ir aš sužinojau jos didelę asmenybę - ji labai smagu, labai protinga, labai gragaranti“, - mums sakė John. „Tai nėra įprastas būdas, kaip teismas kažkas, bet Ei, jis dirbo.“ Mes taip sakytume! Šis įvadas prasidėjo septynerių metų romantika, o 2013 m. Rugsėjo 14 d. Pora tapo oficialia karališkomis vestuvėmis Como ežere, Italijoje. „Vienas iš pirmųjų atostogų, kurį kartu ėmėmės, buvo Como ežeras, todėl manėme, kad būtų malonu tuoktis, kur įsimylėjome“, - sako Johnas.

Nuo tada mes kartu su likusiu pasauliu sekėme savo meilės istoriją. Jono paspaudimo baladė „All of Me“ buvo skirta Chrissy, o abu taip pat dalijasi intymiais žvilgsniais į savo gyvenimą savo socialinėse sąskaitose: valgyti greito maisto lovoje, garbinti jų saldus šunis ir tiesiog paprastai linksmas ir žavingas kasdien.

Žiūrėti John mesti šunų vestuves!

 

Savaitgalio vizitas. Sveiki!

Nuotrauka paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen) 2015 m. Birželio 26 d. 5:33 val. PDT

Bet nors jie yra gražios, laimingos poros įkūnijimas, kelias į tėvystę Chrissy ir John'ui nebuvo lengvas. The Lūpų sinchronizavimo mūšis Bendro prieglobos ir virimo knygos autorius buvo atviras apie jų sunkumus, atvirai dalindamasis savo istorija ir pasisakydamas kitiems, turintiems panašių problemų dėl „Tyra Banks“ šouFABGyvenimas.

 

"Jonas ir aš turėjome penkis vaikus, prieš šešerius metus, jei tai atsitiktų, bet mano gosh, tai buvo procesas", - sakė Chrissy. „Mes matėme vaisingumo gydytojus. Ir tada, kai atveriate apie visus tuos dalykus kitiems žmonėms, pradėsite mokytis, kad daugelis kitų žmonių, gyvenančių jūsų gyvenime, mato šiuos žmones ir apie tai gėda.“

 

Šios kova yra dar svarbesnė priežastis švęsti savo kūdikio naujieną: „Kaip daugelis iš jūsų žino, mes bandėme tam tikrą laiką turėti kūdikį“, - Chrissy pasidalino savo Instagram antrašte. „Tai nebuvo lengva, bet mes stengėmės, nes mes negalime laukti, kol atnešime savo pirmąjį vaiką į pasaulį ir augsime šeimą. Mes taip džiaugiamės, kad tai galiausiai vyksta“.

 

Mes taip pat. Sveikiname trijų šeimų šeimą!

Žr. „Chrissy“ ir „John“ vestuvių nuotraukas