„Chrissy Teigen“ išgarsino „Sweet Selfie“ iš „Kur viskas prasidėjo“

Jūsų mėgstamiausia garsenybių pora šiuo metu atostogauja, o tikrosios „Chrissy-John“ mados vietoje jūsų vieta ištirps.

Praėjus trejiems metams po jų itališkų vestuvių, abu jie grįžta į savo kelionės tikslo ir vestuvių vietą, o šį kartą kūdikis Luna yra pakeliamas.

„Chrissy Teigen“ ir „John Legend“ oficialūs kelionės tikslai

 

@mrmikerosenthal

Nuotrauka paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Bet, matyt, pora istorija Komo ežere tęsiasi dar ilgiau nei jų vestuvių data. Sekmadienį nostalgiškoje Instagram, „Teigen“ pasidalino pora „selfie“ kartu su saldžiąja antrašte apie tai, kur jos ir Legenda santykiai „visi prasidėjo“.

 

Grįžti į ten, kur viskas prasidėjo - Como ežeras, Italija - pirmą kartą atvyko čia 2007 metais. Laivų gidas vedė mus į nedidelę vietą ant ežero ir papasakojo mums pareikšti norą. Aš paprašiau, kad tai būtų vyras, kuriam tuokiasi ir turiu vaikų. Manau, kad Jonas paprašė tinkamiausio kepimo. Abu įvyko, ir čia mes esame.

Nuotrauka paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Garsusis dueto kelionė į Komo ežerą buvo grįžta 2007 m., Kai tarp kitų įmonių, pora paėmė ekskursiją su laivu. Sakydamas, kad norėdamas pastatyti ežero vidurį, Teigenas teigia: „Aš paprašiau, kad tai būtų vyras, kuriam tuokiasi ir turiu vaikų, - pridūrė:„ Manau, kad Jonas paprašė tinkamiausio kepimo. " Kaip ir bet kuri gera pasakė: „Abu įvyko, ir čia mes esame“.

Apsilankykite virimo knygos autoriaus „Insta“, kad sužinotumėte daugiau mielų atostogų fotografijų, kol laimingi šeimos vadovai grįžta namo.