4 Svarbios detalės, į kurias reikia atsižvelgti renkantis žiedo laikiklio rudens vestuvių aprangą


Fotografija: Carrie Patterson Photography

Žiedo nešėjai gali būti didžiausios širdies smegenys kiekvienoje vestuvėje. Apsiuvę savo didžiojo vaiko drabužiu, šie maži kepurėliai linkę pavogti šou, kai jie eina žemyn praėjimu. Nors kai kurie gali būti apsirengę mini tuxedos ar kostiumėliais, kiti gali atrodyti labiausiai temoje su atsitiktine išvaizda. Poroms, planuojančioms rudens vestuves, čia yra keletas dalykų, į kuriuos reikia nepamiršti renkantis žiedo turėtojo aprangą.

Dapperio žiedo nešėjai, kurie visiškai pavogė mūsų širdis

Įsitikinkite, kad jo išvaizda veikia su oru.

Dauguma vaikų bus gana nepatogu savo oficialiu drabužiu, todėl svarbu įsitikinti, kad jų apranga yra tinkama orui. Apranga su sluoksniais dažnai yra geriausias sprendimas, su galimybe paimti mažo berniuko švarką, jei jis per karšta, jei jūsų vestuvės vyktų nepaprastai šilta diena.

Raskite būdą, kaip susieti jį su kitais vyrų drabužiais.

Žiedo turėtojo apranga turėtų būti gerai susieta su jaunikio ir groommeno apranga. Pavyzdžiui, jei vaikinai yra dėvi khaki kostiumus, tai nebūtų teisinga, jei mažas žmogus dėvėtų juodą smokingą. Nors jo išvaizdai nereikia puikiai atitikti suaugusiųjų, turėtų būti tam tikras darnus elementas.

Atkreipkite dėmesį į savo vestuvių Vibe.

Jei jūs turite kaimiškas vestuves, žiedo nešiklis gali dėvėti kažką šiek tiek mažiau formalaus, pavyzdžiui, gingham marškinėliai ir gal net pora kaubojus. Pasilinksmink su juo - galų gale jis yra vaikas, o jo drabužiai gali būti žaismingi. Bet jei jūs turite vestuvių juodą kaklaraištį, jūs norėsite jį išlaikyti kažką daugiau.

Pagalvokite apie augimo spurts.

Tai yra geras patarimas bet kuriuo metų laiku: nors jūs manote, kad protinga gauti žiedo turėtojo aprangą, kuri buvo užsakyta ilgai prieš vestuves, tai ne visada yra saugus statymas. Vaikai greitai auga, o tai reiškia, kad jų dydis netikėtai svyruos. Palaukite iki dviejų ar trijų mėnesių iki vestuvių įsakymo.