„Canyon Ranch“ ir „Rancho La Puerta“ įkūrėjai pasidalinkite savo SPA išmintimi


Fotografija: „Rancho La Puerta“ sutikimas

Ar nesijaučia, kad kurortai buvo amžinai? Iš tikrųjų, „90-ųjų dešimtmečiuose“ spindėjo spindesys, o ne taip seniai. Prabangūs kurortai ir viešbučio kurortai išaugo iš žemės, ir visi norėjo. Kas gali juos kaltinti? SPA yra puiki atsipalaidavimo patirtis. Bet mes turime šį nuostabų judėjimą įskaityti į du SPA centrus, kurie jį pradėjo: Canyon Ranch ir Rancho La Puerta.

Mes kalbėjomės su šių garsių vietų įkūrėjais apie tai, kaip išnaudoti savo SPA patirtį, nesvarbu, ar esate profesionalas, ar naujokas. Šie spa ekspertai dalinosi savo patarimais, taigi, paspaudę SPA (su savo merginomis, mylimam žmogui ar net patys), tiksliai žinosite, ką daryti.

6 SPA produktai, naudojami Jūsų namų patogumui

Canyon Ranch

1979 m. Įkūrė Enidas ir Mel Zuckerman
Vieta: Tuksonas, AZ.

Mel Zuckerman sako:

SPA naujokai turėtų… sukurti vizito tikslą. Pasirinkite veiklą, kuri ilgą laiką naudinga protui, kūnui ir sielai.

Atlikite laiką ... introspekcija. Turėkite sąžiningą pokalbį su savimi ir pagalvokite apie tai, kur esate, ir kur norite ateiti.

Gerai praleisti ... kad 6 val. pėsčiomis, arba grupės vakarienė su savo kelionės draugais. Sutelkite dėmesį į tai, ko jums labiausiai reikia apsilankymo metu - ar tai yra papildomas miegas ar laikas.

Jūsų SPA patirtis turėtų ... tęskite net po to, kai grįšite namo. Imtis visų pamokų, kurias išmokote, ir toliau rūpėkite savimi.


Rancho La Puerta

1940 m. Įkūrė Edmondas ir Deborah Szekely
Baja Kalifornija, Meksika.

Deborah Szekely sako:

SPA naujokai turėtų… tikisi (ir patirtis) puikios paslaugos. Reikia tik pasiimti telefoną. Jokia užklausa nebus pernelyg neįprasta ar pernelyg sudėtinga. Ką jie neturi, jie suteiks.

Atlikite laiką ... palaimingas gydymas. Aplankykite keletą savaičių ar mėnesių prieš vestuvių dieną - apsilankymas SPA centre yra puiki pradžia naujai formavimo programai, kuri padės jums atrodyti ir jaustis geriausiai.

Neįvertinkite ... kaip svarbu atsikratyti kasdienio gyvenimo spaudimo. SPA kuriamos atsipalaiduoti ir atnaujinti gražioje aplinkoje, kurioje gamta į jūsų gyvenimą.

Jūsų SPA patirtis turėtų ... būti naujos jubiliejinės tradicijos pradžia. Tikiuosi, kad daugelį metų norėsite švęsti savo ypatingą dieną ir atnaujinti savo pažadus į gerą sveikatą SPA centre.