3 būdai, kaip elgtis, kai negalite sustoti ginčydami apie vestuves


Fotografija: Getty Images

Vestuvės yra didelės, ir tai tiesa ne tik jums ir jūsų artimiausiam sutuoktiniui, bet ir tėvams, šeimos nariams ir draugams. „Vestuvės yra pakrautos prasme porai, jų šeimoms, jų socialiniams sluoksniams, bendruomenei ir visai visuomenei. Tai daug žmonių“, - sako Sara Stanizai, licencijuota santuoka ir šeimos terapeutas. Nors tai yra puiku, kad artimiausi žmonės nori būti jūsų ypatingos dienos dalimi, tai taip pat gali būti šiek tiek didžiulis, ypač kai kiekvienas turi kitokią nuomonę apie tai, kaip turėtumėte valdyti planavimo procesą. „Tai gali būti įtempta, nes jaučiate visų kitų žmonių lūkesčius“, - priduria Stanizai.

Viskas, ką jūs jaučiatės, sukels konfliktą. Jei jaučiatės, kad kovojate su beveik kiekvienu - savo būsimuoju sutuoktiniu, savo tėvais ir savo nuotakos vakarėliu - svarbu, kad suprastumėte, jog tai labai normali reakcija. Kai emocijos veikia aukštai, konfliktas su žmonėmis, kuriuos myli, yra gana neišvengiamas. Tačiau tai, ką jūs naršote, yra tai, kas svarbu. Štai kodėl mes kalbėjomės su ekspertais apie tai, kaip elgtis, kai tiesiog negalite sustabdyti ginčų dėl vestuvių.

Susiję klausimai: Kaip realūs nuotakai valdė vestuvių planavimo konfliktą su jų ateities įstatymais

Ką daryti, kai negalite sustabdyti ginčo su savo partneriu?

Meilė, kurią bendrinate su savo partneriu, yra priežastis, dėl kurios vyksta vestuvės, tačiau tai yra santykiai, kurie paprastai yra susiję su labiausiai stresu vestuvių planavimo proceso metu. Jei jūs ir jūsų būsimas sutuoktinis, atrodo, nustoja ginčytis, svarbu išspręsti tai, kas iš tikrųjų vyksta, ir išspręsti visas problemas, prieš eidami žemyn. Kai esate argumento viduryje, svarbu žengti žingsnį atgal. „Paimkite pertraukas ir įsitikinkite, kad nesistengiate išspręsti problemos, kai esate nusiminusi“, - sako Stanizai.„Jei pakeliate savo balsą ar kitaip šildote, negalėsite nieko išspręsti“. Ji sako, kad verta suteikti vieni kitiems šiek tiek vietos - kelias valandas yra geras atspirties taškas, o po to persvarstykite problemą, kai abu nurimsite.

Tai taip pat gali padėti pakeisti aplinką, kai kalbama apie sudėtingas vestuvių temas. PagalChristi Garner, licencijuota santuoka ir šeimos terapeutas bei buvęs vestuvių planuotojas, poros, kurios naudojasi kūrybinės komunikacijos taktika, kad aptartų stresinius dalykus (su vestimis susijusius ar kitaip), baigsis ilgesnėmis, stipresnėmis santuokomis. „Vykdydami veiklą, pvz., Žygiai, bėgimas ar vakarienė, diskutuodami apie problemas, jums labiau tikėtina, kad stresas bus geresnis“, - aiškina ji. Jūs taip pat turėtumėte kartu praleisti laiką, jei nesate susiję su vestuvėmis, kad palaikytumėte ryšį. „Nustatykite geras ribas apie savo laiką ir laiką, kurį norite praleisti kiekvieną savaitę aptariant ir dirbant planavimo procese“, - sako Garner.

Ką turėtumėte daryti, kai negalite nustoti ginčytis su savo tėvais?

Be tavęs ir jūsų artimiausio sutuoktinio, jūsų tėvai greičiausiai yra žmonės, labiausiai susiję su vestuvių planavimu. Jie turės nuomonę apie viską, kas turėtų būti pakviesta į kokią ceremoniją turėtumėte, ir visos šios nuomonės gali sukelti konfliktą. „Klausykitės, ką jiems reiškia vestuvės. Dažnai žmonės tiesiog nori būti išklausyti. Tai ne tik potencialiai padės jums artimiau, jis suteiks jums įžvalgos, kodėl tam tikras vestuvių aspektas jiems yra toks svarbus“, - sako Stanizai.

Jūs neturite įtraukti visų savo tėvų nuomonių, bet tik suteikiant jiems erdvę dalintis savo idėjomis, tai reikštų daug. Tada laikykite juos kilpoje. „Suteikite savo tėvams užduotis. Paprašykite jų dalyvauti tam tikrose proceso dalyse“, - sako Garner. „Kai jie įsidarbina ir duos jums kažką, jie jaučiasi naudingi“. Kuo labiau įsitraukia ir naudinga jie jaučiasi, tuo mažiau tikėtina, kad turėsite susidoroti su konfliktais.

Ką turėtumėte daryti, kai negalite nustoti ginčytis su savo vestuvių šalimi?

Jie yra svarbiausi siekiant išvengti konfliktų su jūsų vestuvių šalimi - nustatyti lūkesčius nuo pat pradžių. Leiskite visiems žinoti, ko jums reikės iš vestuvių planavimo proceso, ką jie turės investuoti į vestuves (pvz., Smokingas nuomas ar bachelorette savaitgalį), ir kaip jūs tikitės, kad jie bus. Visų to paties puslapio pradžia nuo pat pradžių gali padėti išvengti argumentų visiškai.

Taip pat įsitikinkite, kad sumažinsite vestuvių vakarėlį. „Jūs niekada nežinote, kokios vestuvės gali sukelti kitiems žmonėms - vienatvę, izoliaciją, kūno įvaizdį, nesaugumą ar blogus prisiminimus iš jų praeities“, - sako Garner. Būdamas jautrus, kaip jie gali jaustis, kaip jūsų vestuvių požiūris - ir laiko, kad apsvarstytumėte jų jausmus, gali padėti sustiprinti savo santykius ilgai po to, kai einate žemyn praėjimu.