Ar gerai pakviesti žmones į bakalauro vakarėlį, kuris nėra pakviestas į vestuves?


Fotografija: Lucky Malone Photography

Planuojant bakalauro vakarėlį atvyksta daug nežinomos teritorijos tiems, kurie anksčiau tokio tipo renginius organizavo. Vienas klausimas, kurį dažnai girdime, yra susijęs su svečių sąrašu. Ar jaunikis (ar jo geriausias žmogus) gali pakviesti ką nors į bakalauro vakarėlį, kuris nėra pakviestas į vestuves? Čia atsakymas į šį (ir kitus) klausimus apie bakalauro vakarėlio svečių sąrašą.

Susiję: Kas tikrai atsitinka bakalauro vakarėlyje?

Kas kviečiamas į bakalauro vakarėlį?

Bakalauro vakarienė turėtų būti sudaryta iš groomsmenų ir gerų draugų ar šeimos narių, kurie yra pakviesti į vestuves. Apskritai, geriausias žmogus tarnaus kaip priimančioji šalis ir turėtų pakviesti likusius partijos svečius. Be to, kad groomsmen žinotų planą, geriausias žmogus taip pat turėtų asmeniškai pakviesti nuotakos ir jaunikio brolius, kurie nėra vestuvių vakarėlis. Priklausomai nuo planuojamos veiklos, galbūt norėsite pakviesti tėvus.

Taigi, kas rašo svečių sąrašą?

Dažnai reikia paklausti jaunikio, kurį jis norėtų pakviesti į savo bakalauro vakarėlį, nes gali būti keletas draugų ar kolegų, kurių šeimininkai nesvarstė. Jaunikis turėtų būti paklaustas, ar jis norėtų į savo šventes įtraukti savo tėvą ir būsimąjį tėvą, taip pat kitus draugus, kurie nėra vestuvių vakarėlis.

Ar tai reiškia, kad negalime pakviesti senų draugų?

Jei tie seni draugai nėra pakviesti į vestuves, tai tiesiog neprotinga juos įtraukti į bakalauro vakarėlį. Darant prielaidą, kad jie vyksta į vestuves, tai visiškai priimtina pakviesti juos į bakalauro vakarėlį.

Taigi, ar galime pakviesti draugus į bakalauro vakarėlį, kuris nėra pakviestas į vestuves?

Ne. Jei šis asmuo yra pakankamai arti jūsų, kad norėtumėte, kad jie dalyvautų bakalauro vakarėlyje, kodėl nenorėtumėte, kad jie dalyvautų jūsų vestuvėse? Tai yra grubus išplėsti prieš vestuvių vakarėlį pakviesti tiems, kurie nebus kviečiami į pagrindinį renginį, todėl apsvarstykite savo santykius ir, jei reikia, iš naujo įvertinkite savo vestuvių svečių sąrašą.